נהג האוטובוס ביצע תאונה לפני 3 שנים והושעה

המחדל: התאונה הקטלנית הערב גוררת גל תגובות נזעמות מאנשים המכירים את נהג האוטובוס, ל'קוקר' נודע כי הנהג ביצע תאונה עם מעורבות משאית ב-26 לדצמבר 2013 לאחר מכן הושעה מהחברה. {פרסום ראשון}

המחדל: התאונה הקטלנית הערב גוררת גל תגובות נזעמות מאנשים המכירים את נהג האוטובוס, ל'קוקר' נודע כי הנהג ביצע תאונה עם מעורבות משאית ב-26 לדצמבר 2013 לאחר מכן הושעה מהחברה.

הנהג שהושעה מתפקידו לפני כשלוש שנים שב לעבודה תחילה במסלול ירושלים בית שמש, לאחר מכן כעבור זמן שב למסלול עבודתו בקו 402 מירושלים לבני ברק וחזור.

במהלך השנים פנו נוסעים נזעמים לועדה המסדרת של חברת אגד להגשת תלונות, אך באגד בחרו להתעלם. עוד נודע כי היו תלונות רבות על אופן נסיעתו המופרעת של הנהג במהירות מופרזת וכיוצא בזה.

אחד הפצועים מהתאונה הערב סיפר ושחזר את התאונה שמעלה שוב תהיות על מידת זהירותו של הנהג: "הייתי בדרך מירושלים לבני ברק ולא הייתי ממש מפוקס, כשפתאום שמעתי את הזגוגית מתנפצת", סיפר. "בהתחלה חשבתי שהנהג נכנס קצת במעקה ההפרדה, אבל פתאום ראיתי את הספסלים שלידי עפים. באתי לקום והרגשתי שכל הפנים שלי עם זכוכיות".

"אחרי שקמתי ועמדתי לצאת שמעתי מישהו מתחת לספסל צועק לי 'הצילו, הצילו'. הרמתי את הספסל וראיתי אדם מכוסה בדם", הוסיף יזדי. "הוא אמר לי שאשתו בין הספסלים. אף אחד לא הבין מה קרה. כולם צרחו, היו שם מראות מאוד לא נעימים".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לכל המתלוננים הפסיקו להתלונן באגד שלחו כל תלונה בכתב למשרד התחבורה על תתעצלו זה החיים של כולנו
  העתק לאחד הארגונים הוולנטרים שנלחמים על תחבורה ציבורית או לחילופין לאור ירוק וכדו'

  נאור |
  הגב
 2. אם זה נכון צריך לתבוע את אגד שכל האחראים להחזרת הנהג המטורף הזה ישלמו פצויים מכיסם.

  יוסי |
  הגב