שוב מחדל בדרך לירושלים: נהג אוטובוס ביקש מהנוסעים לרדת "אני לא מרגיש טוב"

רבבות זוגות צעירים חרדים נוסעים בסף השבוע להוריהם  בערים בני ברק וירושלים, מאות אוטובוסים פורקים  משפחות חרדיות שבאים לעשות את השבת בבתי ההורים.

 במוצאי  השבת חוו עשרות נוסעים חרדים על בשרם, את אזלת ידה של חברת ויאולה,  אוטובוס שעשה את  דרכו מב"ב לירושלים כשעליו עשרות חרדים עם ילדים הבריז בעיצומה של הנסיעה המתישה והוריד אותם  בכניסה לבני ברק.

  בתחילה נהג האוטובוס העמיס עשרות נוסעים על תכולתם,  וכבר פנה לצאת מבני ברק, או אז הוא חש ברע והודיע במפתיע  לנוסעים ההמומים "אני לא מרגיש טוב – תרדו מהאוטובוס". .

  הנוסעים חשבו  בתחילה כי נהג האוטובוס חומד לצון, אולם נהג האוטובוס החל מקיא לפני הנוסעים שירדו מהאוטובוס, הנוסעים המתינו שעה ארוכה לאוטובוס חלופי, שבושש לבוא, הנהג הפקיר את הנוסעים שהמתינו שעה ארוכה .  אחד הנוסעים ש, מ מספר ל'קוקר', על רגעי ההמתנה מורטי העצבים,  "זה פשוט היה סיוט", הוא מתאר,  "אני נוסע כבר שנים בתחבורה הציבורית בחיים לא ראיתי או שמעתי כזה סיפור, ניסו ליצור קשר עם החברה שלא  נענתה לבקשתנו ", הוא אומר.

"נסחבנו חצי שעה בתחנות של בני ברק והנה היינו בטוחים כי אצה לנו הדרך לירושלים, לפתע הנהג מודיע לנו לרדת מהאוטובוס".

נוסע נוסף מספר כי הנוסעים לא ידעו את נפשם, מצד אחד הם ריחמו על הנהג המסכן,  מאידך גיסא הם המתינו שעה שלימה עם פעוטות מייללים".

תגובת חברת ויאוולה לא התקבלה עד לשעה זו , שתתקבל  נשמח לפרסמה.

צילום: http://www.connex.co.il/index.asp?num=8

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כול הכבוד לנהג !!!!!!!!!!!

  זה יכל להיגמר בתאונה ????

  ואז מה היינו אומרים ????

  כול הכבוד חברה אחראית ומצוינת !!!!!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב