נובק: "שרפתם לי את הפיוז, חלאות" (הקלטה)

כנראה שהצעד האחרון של שר החינוך נפתלי בנט באמת מפחידה אותם ומכאיבה להם במקום הרגיש ביותר. מנכלית שוברים שתיקה כתבה פוסט נבזי בהטחת קללות ושקרים נגד הימין ובראשם כינתה את בנט "חלאה". וגם נגד יאיר לפיד. {אין לה בושה}

כנראה שהצעד האחרון של שר החינוך נפתלי בנט באמת מפחידה אותם ומכאיבה להם במקום הרגיש ביותר.

מנכלית שוברים שתיקה כתבה פוסט בזוי בהטחת קללות ושקרים נגד הימין ובראשם כינתה את בנט "חלאה". וגם נגד יאיר לפיד.

וכך כותבת מנכלית שוברים שתיקה בפוסט בזוי ומשתלח נגד שר החינוך: "בנט יא שקרן! למשטרים דיקטטורים ופאשיסטים יש כלי אחד מרכזי ואפקטיבי במיוחד ליצירת וליבוי שנאה ופחד : שקרים.

והנה זה קורה אצלנו בכנסת. והאדישות חוגגת מסביב. שר החינוך לכיבוש עומד במליאת הכנסת, מלא חשיבות עצמית, כאילו אלוהים נגע בו, ונושא נאום עמוס שקרים והסתה (אחסוך מכם את האסוציאציות שהוא עושה לכל מי שלמד היסטוריה. מי שרוצה יכול לקפוץ לעמוד הפייס של בנט ולצפות בזוועה במלואה -הוא אשכרה מתגאה בה).
וואי וואי, ערימה של שקרים, שכולם, בלי יוצא מן הכלל מכוונים למטרה אחת: לייצר פחד ושנאה.

אבל כמה מהם גם עושים דבר נוסף – בדיוק את הדבר נגדו אנחנו נלחמים : מעלימים את הכיבוש. מכחישים אותו. מכסים אותו במילים של אהבת המולדת, ציונות וכו. שקרים שמנסים לטייח את המציאות, כדי שיהיו עוד התנחלויות ושעוד חיילים ילכו להידפק, ואולי גם למות, למען כיבוש אדמת הקודש של בנט.

הנה קבלו למשל את שקר סיפור המקל"רים בחברון : כבר לפני שנה יצא קמפיין של הבית היהודי וארגוני ימין ומתנחלים שטענו שאנחנו משקרים כי פרסמנו עדויות על כך שבאינתיפאדה השנייה ירו במק"כים ומקל"רים (מקלעים כבדים ומקלעי רימונים – כליי נשק קטלניים ובלתי מדויקים בהגדרתם) אל תוך שכונות בחברון. יש לנו עדויות על כך, ובמקרה הזה, למגינת לבם של בנט וחבריו – יש לנו גם סרטוני וידאו שתיעדו החיילים את עצמם יורים במקלעים אל תוך השכונות.

עזבו רגע אם זה עומד בסטנדרט מוסרי לירות בכלים כאלה אל תוך שכונות, גם ואפילו בזמן לחימה (בעינינו – ומסתבר שגם בעיניו של בנט – התשובה היא לא. בעיניי מישהו אחר אולי זה סבבה – זה בדיוק הדיון שאנחנו, שוברים שתיקה, מבקשים שיתקיים). אבל להגיד שלא קרה? להכחיש את המציאות הזו?

נו באמת! מאיפה עזות המצח, היהירות והאדישות לשלוח את החיילים למלא את המדיניות המחורבנת הזו בשטחים בשביל התנחלויות וארץ ישראל השלמה, ואחר כך עוד לעמוד על בימת הכנסת ולשקר ולספר שהחיילים שלנו לא עושים כאלה דברים?
כי אתה בנט, אחד שיודע, אה? כי אתה, כאילו בניגוד אלינו, אוהב את צה"ל ואת החיילים ואת המדינה ואת אלוהים. יודעים מה? אני באמת מאמינה לבנט שהוא אוהב את צה"ל ואת החיילים, אבל את הכיבוש הוא אוהב הרבה יותר.

אגב, גם מפקדים בכירים מאד בגזרת חברון מאותה התקופה הודו, יותר מפעם אחת, שירי כזה בוצע. בנט בדק? בנט שאל? פחחח!

לבנט אכפת מחיילי צה"ל רק כשהם מצדיעים לו ולמרזל וחובשים כיפה סרוגה וממלאים בצייתנות את המדיניות שלהם. ולבנט לא מזיז המוסר של צה"ל. ופלסטינים מתים? הם אפילו לא רסיס בישבן בשבילו… ואת החיילים – אלו שכל החיים שלהם יאכלו סרטים על הזוועות שנשלחו לעשות שם בשביל שהוא והחברים שלו יוכלו להתנחל בלבבות של הערים הפלסטיניות ועל גבעות השומרון – הוא לא רואה ממטר.

נובק מסיימת גם בהתקפה על לפיד: "באמת ששרפו לי את הפיוז השבוע החבורה הבזויה הזו – בנט והמטורללים שמקיפים אותו, כולל יאיר לפיד הסמרטוט השימושי שלהם, שמוכר את נשמתו רק בשביל שבנט יעשה איתו סלפי.

אז הנה התשובה שלי: אנחנו נמשיך להילחם בכיבוש ובכם, בכל מקום, בכל רגע, עד שננצח. ואנחנו ננצח. ואז יאיר לפיד יצטלם כפרזנטור של כלום ושום דבר ויישיר מבט למצלמה, ובקול שקט אך בטוח, ורבע חיוך, יגיד: "להיות ישראלי (הפוגה דרמטית..).. להיות ישראלי זה להיות נגד כיבוש…" שבת של חשבון נפש שתהיה לכם. חלאות!".

בראיון ברשת ב' על בנט והחוק שמפחיד מאוד את נובק

יום חג לסמוטריץ׳.יום רע לדמוקרטיה הישראלית.האזינו ליולי נובק ברשת ב על מופע האיימים הפשיסטי של בנט והבית היהודי בכנסת היום >>

פורסם על ידי ‏שוברים שתיקה‏ ב- יום רביעי, 11 בינואר 2017

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.