נוחי דנקנר לא מוותר – מבקש לבטל את החלטת השופט אורנשטיין

הבוקר, צפוי נוחי דנקנר להגיש לבית המשפט המחוזי, בקשה לביטול ההחלטה של השופט איתן אורנשטיין, בה קבע על העברת השליטה באי.די.בי לידי אדוארדו אלשטיין ומוטי בן משה, נוחי דנקנר מבקש דיון חוזר בעניין זה.

עורכי הדין קסוטו נוף, הם הפועלים מטעם דנקנר. דנקנר, יצרף לבקשה שלושה תצהירים מגופים שונים על פעילות מוטי בן משה.

בנוסף, יצורפו גם מסמכים חדשים, שבהם עדות על ממצאים שונים, על דרכי הפעילות העסקית של בן משה באירופה, דנקנר ידרוש לפרסם את דוח כונס הנכסים הרשמי ודוח רשות ניירות ערך לגבי מוטי בן משה.

עיקר החומר שיוגש לבית המשפט, מבוסס על ממצאי החקירה, אותה ביצעו משרדי חקירות וצוותים זרים ומקומיים אודות הפעילות של בן משה, החקירה הסתעפה על פני ארצות שונות באירופה, בגרמניה – התמקדו בבדיקת הכנ"ר ובדיקת רשות ני"ע.

בתחילת ינואר(5/1/14), החליט השופט אורנשטיין, על אישור הצעת ההסדר של אלשטיין ובן משה זאת לאחר עיון בדו"ח שהכין המשקיף מטעם בית המשפט, חגי אולמן, בעניין קבוצת אקסטרה שבשליטת בן משה, משאביה הכספיים ומבנה השליטה בה. עוד קבע אורנשטיין, כי אולמן והמומחה מטעמו איל גבאי, יהיו אחראים על ביצוע הסדר החוב על פי הצעת בן משה ואלשטיין.

הדו"ח שבו מפורטים ומדווחים עסקיו של בן משה, התקבל בבית המשפט במעטפה חתומה, והוא כולל מידע חסוי, בחלקו, על המקורות הכספיים של קבוצת אקסטרה שבשליטת בן משה.

במקביל, נענה בדיון השופט אורנשטיין, לבקשת קבוצת דנקנר-גרנובסקי לבקשה לעיכוב ביצוע של 15 יום לצורך הגשת ערעור, בכפוף להפקדת כספים בקופת בית המשפט. אך, דנקנר משך לבסוף את הבקשה לכך, יתכן משיכת הבקשה נובעת מכך שהשותפים בקבוצה, לא היה מוכן לסכן את כספם ולהפקידו כפי שדרש השופט, בתמורה לעיכוב הביצוע ,ולחשוף אותו לפיצוי במקרה שייגרם נזק לאי.די.בי פיתוח, זאת בשל העיכוב בביצוע ההחלטה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.