נוער הגבעות: "השב"כ מתדרך רבנים לכתוב מאמרים"

באתר הקול היהודי שמזוהה עם 'נוער הגבעות' סבורים מי שעומד מאחורי הנאומים התקיפים ומאמרי הגינוי כנגד נוער הגבעות מצד רבנים מהציבור הדת"ל – הם אנשי השב"כ. "גורמים בשב"כ דברו עם כמה וכמה רבנים,והפעילו עליהם לחץ על מנת שיכתבו מאמרים ויתבטאו בפומבי בעד השב"כ, במטרה למנוע את מה שנראה כתמיכה גורפת במאבק למען העצורים".

בשבוע האחרון  החלו ראשי המחנה הדתי לאומי להביע תמיכה גורפת בשב"כ גם בנט שקד ורבנים נוספים במחנה.

באתר הקול היהודי שמזוהה עם 'נוער הגבעות'  סבורים מי שעומד מאחורי הנאומים התקיפים ומאמרי הגינוי כנגד נוער הגבעות מצד רבנים מהציבור הדת"ל – הם אנשי השב"כ.

בימים האחרונים כותבים עוד ועוד רבנים מאמרים וסטטוסים חריפים בהם הם מביעים את תמיכתם בשב"כ.

גורם ששוחח  עם הקול היהודי אמר בנחרצות כי "הוא יודע בוודאות שגורמים בשב"כ דברו עם כמה וכמה רבנים,והפעילו עליהם לחץ על מנת שיכתבו מאמרים ויתבטאו בפומבי בעד השב"כ, במטרה למנוע את מה שנראה כתמיכה גורפת במאבק למען העצורים".

 

עוד נכתב באתר הקיצוני כי יש אדם שמועסק במחלקה היהודית בשב"כ ותפקידו הוא לתדרך רבנים. "רבנים בדרג בכיר ובעלי השפעה על הציבור מקבלים תדרוכים כאלה לפחות כמה פעמים בשנה", טען הגורם.

"כל זה בימים כתיקונם. כשיש פרשיות כאלה אותו איש שב"כ מפעיל את הלחצים שלו על הרבנים במטרה שיתבטאו בהתאם לשיקול הדעת של השב"כ. בימים האחרונים העבודה של השב"כ בקרב רבנים היא אינטנסיבית. אני יודע על כמה וכמה רבנים שלא אזכיר את שמם שהשב"כ הפעיל עליהם לחץ לכתוב מאמרים. הרבה מהמאמרים החריפים שהציבור קורא בימים האחרונים בתקשורת מצד רבנים בציבור הדת"ל הם תוצאה של זה", אמר הגורם.

 

.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.