"נוקתה הזוהמה שהדביק אולמרט בצמרת המדינה"

המערכת הפוליטית מגיבה על הרשעת אולמרט: "עצוב לגלות שזה היה ראש הממשלה שלנו" אמרה ח"כ יחימוביץ, 'המטה להצלת העם והארץ' כתב שזו הוכחה גם לשחיתותו המדינית של שרון, ואילו שר הביטחון פירסם בפייסבוק: "צר לי על אולמרט באופן אישי, אבל במקרה הזה בית המשפט לא מותיר ספק ביחס לחומרת מעשיו"

התגובות במערכת הפוליטית להכרעה החד-משמעית במשפט הולילנד, לא איחרו לבוא.

ח"כ שלי יחימוביץ (העבודה) אמרה:"זהו יום חשוב לשלטון החוק, ניקיון של הזוהמה והשחיתות שאולמרט הדביק בהם את צמרת המדינה". לדבריה, אולמרט הוא "עבריין מועד, אשר שב וניצל לאורך עשרות שנים את כוחו וקשריו כדי להתעשר, והצליח לחמוק שוב ושוב".

"לרוע המזל טיפס אולמרט להנהגת המדינה. כואב ומסוכן שאדם כה מושחת שלט בחיינו, אולם היום צריכים אזרחי ישראל להיות גאים בכך שלמרות הכסף, הקשרים, והכוח שהופעלו על כל גורמי שלטון החוק, אנו נוהגים כדמוקרטיה נקייה שבה כולם שווים בפני החוק, והצדק נראה ונעשה".

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון כתב בעמוד הפייסבוק שלו: "מדובר באות כבוד למערכת אכיפת החוק והמאבק בשחיתות. לפנינו התגלתה מסכת חמורה וקשה במיוחד של שחיתות ציבורית על חשבון אינטרס הציבור", כתב יעלון. הוא התייחס באופן פרטני לאהוד אולמרט. "צר לי על אולמרט באופן אישי, אבל במקרה הזה בית המשפט לא מותיר ספק ביחס לחומרת מעשיו"

ח"כ לשעבר אריה אלדד אמר: "סוף גנב לתליה. הצדק נעשה"

בהודעה שפירסם 'המטה העולמי להצלת העם והארץ' נאמר: "היום הוכח שאדם רודף שלמונים ושוחד היה זה שהוביל כצאן לטבח עשרת אלפים יהודים שגורשו מבתיהם בגוש קטיף על לא עוול בכפם. היום תוקן עוול היסטורי, שעם ישראל יחזה מי היו אלה שהובילו את תוכנית הגירוש מגוש קטיף. שרון ניצל מהרשעה רק בגלל מחלתו, והיום אולמרט שעמד לימינו מוכיח שכל המערכת הרקובה מ"פורום החווה" באה על עונשה וסופה המר."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.