נזכרתי! אני עצמאי!

זה אותו הסיפור בכל חודש – עם סוף החודש, אנחנו מתחילים לרוץ אחרי חשבוניות. מנסים לאתר חשבוניות אבודות, להספיק לשלוח הכל למנהל החשבונות בזמן – ואם חלילה מתקשר לקוח ומבקש עותק של חשבונית, לא פשוט לאתר אותה.

מעבר לדו"חות דו חודשיים, נדרשים עצמאיים (עוסקים פטורים ועוסקים מורשים) להגיש דו"חות שנתיים למס הכנסה – התאריך האחרון להגשה נקבע בדרך כלל באזור אפריל או מאי של השנה העוקבת – ובכל זאת, עצמאיים רבים לא מצליחים להגיש את הדו"חות שלהם בזמן. המאחרים להגיש את הדו"חות השנתיים מוצאים את עצמם נאלצים לשלם קנסות או להתמודד עם "עיצומים כספיים" מטעם רשויות המס. בלשון המעטה – מדובר בסנקציות לא נעימות.
מה אפשר לעשות על מנת להקל על התהליך, ולעבור לניהול מסמכים קל, פשוט, ואפילו זול יותר? כמה טיפים שחשוב שתכירו – במאמר שלפניכם
עזבו אתכם מבולים, ניירות וסחבת בירוקרטית – שקלו לעבור לחשבוניות דיגיטליות
כל עצמאי שמנהל חשבוניות או קבלות – נדרש לתשלום עבור כל חשבונית. הוא צריך להדפיס, או אם הוא מוותר על עיצוב אישי של לוגו ופרטי העסק לרכוש קבלות (רק במקרים של עוסק פטור); הוא צריך להפיק את המסמכים ולשלוח אותם, במעטפה מבויילת, אל הלקוח.
קשה להאמין (אבל לגמרי נכון) – המעבר לחשבונית דיגיטאליות מוזיל את העלויות בניהול מסמכי הלקוח. חשבון פשוט יגלה לכם – שכל מסמך יעלה לכם פחות ממחיר המעטפה בה שלחתם את החשבונית ללקוח.
ומה בעניין הדו"חות?
בניהול דיגיטאלי של מסמכי העסק (אפשר להפיק דרך המערכת חשבוניות עסקה, חשבוניות מס, קבלות, וחשבוניות מס – קבלה, ועוד מסמכים רלוונטיים רבים) כל המסמכים זמינים לכם בקליק. ממש ככה! זה נכון בנוגע לשליחת החשבוניות למנהל החשבונות שלכם בסוף כל חודש (ניתן להפיק דו"ח חודשי מסכם ולשלוח אותו למנהל החשבונות בדואר – או אפילו במייל); זה נכון בנוגע למסמכים שיש לאתר בכל שלב לאחר שהופקו (גם שנים קדימה) – וזה נכון, ופשוט במיוחד, כאשר יש צורך לאסוף חשבוניות ולסכם הכנסות לקראת דו"חות מס הכנסה של סוף השנה.
שירות דיגיטאלי שעושה את העבודה
אם תחפשו היטב, תמצאו כי יש שירותי הנהלת חשבונות דיגיטאליים שלא רק יודעים לאפשר לכם להפיק בקלות מסמכים מעוצבים אותם ניתן לשלוח ללקוח במייל, לשלוח בצורה מרוכזת בסוף החודש למנהל החשבונות, ולנהל בקליק – יש אפילו שירותי הנהלת חשבונות ממוחשבים אשר יכינו את המסמכים הנדרשים לקראת הכנת הדו"חות השנתיים למס הכנסה, ויקלו על תהליך איסוף הנתונים וההגשה בצורה משמעותית.
עוד לא בחרת שירות חשבוניות דיגיטליות? אתה מפסיד!
השורה התחתונה היא, שחשבוניות דיגיטאליות הן נוחות יותר לניהול – מכל בחינה. האחסון נעשה בענן, מאובטח ומגובה; הניהול קל והמסמכים תמיד זמינים; ההכנה לקראת דו"חות סוף השנה כמו גם לקראת "אירועים" חשבונאיים אחרים – נעשה בקליק. בחר עוד היום את שירות החשבוניות הדיגיטאליות שלך – ותיהנה מפחות ניירת, פחות כאב ראש – ומעכשיו תגיש בזמן של כל דו"ח ומסמך חשבונאי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.