נחקר השוטר שכיוון אקדח לעבר מפגינים(וידאו)

השוטר שדרך וכיוון אקדח לעבר מפגינים חרדים נחקר באזהרה במח"ש. השוטר נחקר יחד עם שוטר נוסף שהכה מפגין חרדים כשהיה שרוע על הקרקע. ממח"ש נמסר כי הם קרובים לסיום החקירה. {חקירה באזהרה}

השוטר שדרך וכיוון אקדח לעבר מפגינים חרדים נחקר באזהרה במח"ש. השוטר נחקר יחד עם שוטר נוסף שהכה מפגין חרדים כשהיה שרוע על הקרקע. ממח"ש נמסר כי הם קרובים לסיום החקירה.

החשד כי השוטרים היכו את המפגין בזמן שהיה שרוע על הקרקע סמוך למועד בו אירע המקרה. במח״ש אומרים שהם קרובים לסיום החקירה.

האירוע התרחש במהלך הפגנת הצעירים נגד מעצרו של הבחור העריק מאילת, לטענת אחד המפגינים שהיו במקום, במהלך העימות שלף אחד מאנשי מג"ב במקום אקדח, דרך אותו וכיוון לעבר המפגינים. תיעוד האירוע פורסם לראשונה בחדשות 2.

.
"לא עשינו שום דבר לא חוקי אבל המשטרה לא ראתה בעיניים", סיפר אחד המפגינים שהיה במקום. "ברגע שמדובר במפגינים ממוצא חרדי, מערכת החוק סלחנית ולא ממצה את ההליך המשפטי כלפי השוטרים האלימים". אמר המפגין.

מנגד גורמים במשטרה מבהירים כי "כוח משטרה הוזעק לבקשת תושבים ובעלי רכבים שהופר שגרת יומם בשל חסימת הכביש, במקום נמצאו עשרות צעירים, שהקיפו את השוטרים וניסו למנוע מהם לקחת את העצור שהתפרע במקום, והחלו ליידות אבנים בשוטרים ולכיוון הניידת. השוטרים חשו בסכנה לחייהם מה שהביא לכך שאחד הקצינים הוציא ודרך את האקדח במטרה להרתיע את הצעירים"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.