"נחשפה תכניתם של דרעי וליברמן להשתלט על ירושלים"

השר לענייני ירושלים והמועמד לראשות העיר זאב אלקין תוקף את ליאון בחריפות וטוען כי נחשפה תוכניתם של דרעי  – ליברמן להשתלט על ירושלים

לאחר שרבני דגל ושס הודיעו על תמיכתם במשה ליאון, השר לענייני ירושלים והמועמד לראשות העיר זאב אלקין תוקף את ליאון בחריפות וטוען כי נחשפה תוכניתם של דרעי  – ליברמן להשתלט על ירושלים. "אחרי שהכחישו והסתירו במשך חודשים ארוכים,נחשפה תכניתם של דרעי וליברמן שוב לנסות ולהשתלט על ירושלים ולהריץ שוב את משה ליאון שזוכה בכל הסקרים לתמיכה חד ספרתית של התושבים" הגיב אלקין.

"לצערי", הסביר אלקין, "טובת ירושלים אינה עומדת לנגד עיניהם, אלא דילים פוליטיים ואינטרסים זרים המסכנים את עתידנו כאן בירושלים. דרעי וליברמן הם אלו שהפעילו לחץ אדיר כדי למנוע ממני להגיש את מועמדותי לראשות העיר ונכשלו.

לדבריו, "דרעי וליברמן הפעילו לחצים גדולים על ראש הממשלה כדי שלא יתמוך בי ונכשלו. למה הם התאמצו כל כך לפגוע במועמדות שלי? כי הם יודעים, שאני המועמד היחיד שינצח אותם.

"עכשיו הזמן שלנו", מגיב אלקין, "תושבי ירושלים היקרים, חברים מכל המפלגות, להתאחד ולהוכיח להם כי הקומבינה הזאת לא תעבור. ביחד ננצח אותם!

מוקדם יותר פרסמנו כי נשיא מועצת החכמים של ש״ס הגאון רבי שלום כהן ומנהיגה הרוחני של דגל התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי, חתמו על קול קורא של תמיכה בו במרוץ על ראשות עיריית ירושלים. רק ביום שני השבוע התקבל ליאון לברכה אצל מרן הרב קנייבסקי. ההחלטה התקבלה כחלק מדיל רחב בערים אלעד- בית שמש – וירושלים.

המרד של אגודה – נצביע אלקין

בעקבות ההתפתחויות והפרת ההסכמים, ועדת השמונה של אגודת ישראל צפויה להתכנס מחר בשעה 10:00 בבוקר ולהכריז על מלחמת חורמה כנגד הנכד ברשב"ם – יענקי קנייבסקי שהוביל את מהלך יחד עם אנשיו של דרעי. על הפרק: פיצול ואי כיבוד ההסכמים בכל הערים החרדיות. אגודת ישראל עשויה לנקום בדגל ולתמוך באלקין, ובכך להמליך אותו לראשות העיר. גם בבני ברק צפויות הפתעות.

לפי גורם חרדי, ראשי דגל התורה עדכנו את אלקין שהתנאי שלהם לתמיכה בליאון הוא שיוכיח להם שיש לו 30,000 קולות לא חרדיים, אחרת יצביעו אלקין. הדד ליין: ראש חודש חשוון, 10.10 למניינם

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי ממשיך לעשות צחוק מהרבנים

  הרי כל בר דעת מבין שרב חיים וחכם שלום רוצים מועמד חרדי והרי זה לא ליאון

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. דרעי מפיל את ליאון ואת דגל שוב פעם

  אין לליאון סיכוי כלל

  שירון |
  הגב