נטול חרדים: רשימת המשפיעים של רהב נחשפה

בכתבה שפורסמה הערב באתר דה מרקר נחשפה רשימה סודית המיוחסת לאיש יחסי הציבור המוביל בישראל, רני רהב ובה 400 אנשים בעלי השפעה בישראל. בלי חרדים

בכתבה שפורסמה הערב באתר דה מרקר נחשפה רשימה סודית המיוחסת לאיש יחסי הציבור המוביל בישראל, רני רהב ובה 400 אנשים בעלי השפעה בישראל. 

ברשימה תמצאו חכי"ם אנשי עסקים ראשי ערים ואפילו פוליטיקאים מוכרים יותר ופחות, שהתמודדו והפסידו בבחירות מקומיות לראשות העיר, אנשי עסקים מנהלי חברות משפטנים ובנקאים מובילים. 

לא תמצאו ברשימה הסודית הזאת אף לא חרדי אחד. לא מקרב החכי"ם החרדים. (שלוש עשרה במספר)  ולא בקרב אנשי העסקים או המשפטנים, שגם אם מספרם מועט, מתוך ארבע מאות סביר להניח שיש חרדי או שניים שראוי להיות שם. 

חשוב לציין שזוהי רשימה סודית של אדם פרטי, וקרוב לוודאי שהדבר נובע הרבה יותר מחוסר הכרות עם המגזר מאשר מעשה הדרה מכוון. ועדיין. אי אפשר שלא לתהות בעניין. 

תגובתו של רני רהב לאתר דה מרקר אל עצם חשיפת הרשימה יכולה אולי להסביר יותר את הסיבה להיעדרות הבולטת של הכיפה השחורה והזקן מתוכה. 

כדלהלן:  "כיו"ר רהב תקשורת, החברה הגדולה בישראל בתחום יחסי הציבור, אנו מתבקשים מעת לעת להמליץ על רשימות תפוצה לעיתונים או ירחונים חדשים. כך עשינו גם בירחון המחודש של את. הכנו רשימה של מאות נשים שלדעתנו הן המובילות בישראל בתחום הקשור לאופנה. הבקשה לא קשורה לכך שהחברה טיפלה בקבוצת אי.די.בי. באותה תקופה." 

עוד הוסיף היחצן, "אנו נוהגים לעשות את זה כמחווה לכל עיתון ראשון שיוצא בישראל במידה שמבקשים זאת מאתנו. אנו רואים בכך כבוד גדול למעמד החברה שלנו במדינת ישראל, מכיוון שמדובר בנשים מנכ"לית החברה הילה רהב חתמה על המכתב".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אגב יש שם חרדי אחד (ורעייתו החרדית..)
  ולא סתם חרדי, אלא עם המבורג ופראק..!!!!!!!!!!

  נתי |
  הגב
 2. מה הקשר? הרשימה הוכנה עבור רשתות אופנה המעוניינים להלביש "סלבים" את מותגיהם שיראו בהם דוגמא לחיקוי. טוב שהחרדים אינם שם!

  שלומי |
  הגב