נטורי קרתא חושפים את השלטים: להלוויה אין קשר לציונות

אנשי נטורי קרתא מפרסמים תמונות שלא פורסמו עד כה מההלויה. בתמונות נראים אנשי נטורי קרתא מניפים שלטים כנגד הציונים

כשבועים לאחר הלווית הרב אברהם וואעלס, שנרצח  על ידי  נהג טרקטור פלסטיני אנשי נטורי קרתא מפרסמים תמונות שלא פורסמו עד כה מההלויה.

בתמונות נראים אנשי נטורי קרתא מניפים שלטים בה נכתב כי להלוויה אין קשר עם הלאומיות הציונית.

וואלעס.

 

בשבוע שלאחר ההלויה פרוסמו בעיתונות החרדית למעט הפלס, מודעת אבל מטעם ראש הממשלה בנימין נתניהו וממשלת ישראל ובה הם משתתפים ומתאבלים על הרצחו של איש חסידות תולדות אהרון הרב אברהם וואעלס הי"ד שנהרג בפיגוע הדריסה על ידי הטרקטור בצומת שמואל הנביא כיכר זוועהיל בירושלים בערב צום ט' באב.

במודעת אבל שפורסם נכתב "ראש הממשלה, ממשלת ישראל והעם בישראל אבלים על מותו של ר' אברהם וואלעס ז"ל הי"ד אשר נרצח בפיגוע דריסה בירושלים ומשתתפים ביגונה של המשפחה בנחמת ציון תנוחמו".

עסקן בכיר בחסידות תולדות אהרון הגיב לקוקר: "המשפחה לא מייחסת חשיבות למודעת האבל שפורסמה הבוקר בטעם ממשלת ישראל. לא רואים שייכות למדינה אז זה לא אומר להם הרבה. מעדיפים לשמור את האבל בתוך המשפחה ולא להפוך את הקדוש לסמל של מדינת ישראל".

העסקן מוסיף "לחלק מבני המשפחה אולי המודעה קצת כואבת בכך שממשלת ישראל פרסמה מודעה".

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עסקנים נמאסתם .. פשוט נמאסתם אתם טרוריסטים לא עסקנים ..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אני הייתי בהלוויה מראשית ועד סופה, לא היו שלטים כאלו, אלו נראים בכלל באור יום וההלוויה היתה מאוחר בלילה, אם זה היה בהלוויה היו מצלמים את זה על רקע הקהל ללא חשיפת דמויות המחזיקים, כך שלדעתי זה סתם קשקוש ולא יותר.
  טמטום של האתר להכניס את זה בכללץ

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. לדעתי לא מדובר בפטושופ והתמונה כן צולמה בלילה ניתן לראות זאת לפי הצל שהוא לכמה כיונים (בקפיץ של הדלת) כאשר ביום יש מהשמש רק צל לכיוון אחד. כנראה הייתה שם תאורה חזקה מפנסים מכמה כיוונים (גם בתמונות אחרות מהלוויה נראה שם כאור יום).
  כל זה מבחינת זמן צילום התמונה, כל השאר אני משאיר לכם.

  מיקי |
  הגב
 4. זה לא היה ולא קרה. השלטים הם פוטושופ שעשו עכשיו על רקע של הבנין. תשימו לב התמונה הוא מבוקר וההלוויה הייתה בלילה. נטורי קרתא הערביסטים פועלים בניגוד ובמטרה לפגוע בבד"צ העדה החרדית ובקהילות סאטמאר ותולדות אהרן.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב