נטורי קרתא ניחמו את משפחת הנהג הערבי שהתאבד: "מגנים את הרצח"

פעלי נטורי קרתא עלו לביקור תנחומים בביתו של נהג האוטובוס יוסף חסן ראמוני, נהג אגד שנמצא בתחילת השבוע בלילה כשהוא ללא רוח חיים בתוך האוטובוס שלו בירושלים.

פעלי נטורי קרתא  עלו לביקור  תנחומים בביתו של נהג האוטובוס יוסף חסן ראמוני, נהג אגד שנמצא בתחילת השבוע בלילה כשהוא ללא רוח חיים בתוך האוטובוס שלו בירושלים.

ישראל משה הירש, פעלי נטורי קרתא עלה  יחד עם מספר פעילים קיצונים  בצהרים לבית משפחתו של נהג האוטבוס שתמגורר במזרח ירשלים.

הירש התקבל בברכה על ידי בני המשפחה, והבהיר: כי הוא מגנה כל רצח, בני המשפחה השיבו לו כי פעלי ימין רצחו את בנם , נהג האוטובוס.

לסיום, ליוו בני משפחת נהג האוטובוס את משפחת הירש עד היציאה החוצה ובירכו אותם לשלום.

כזכור, מבדיקה שלאחר המוות באבו כביר התגלה כי אין חשד לפלילים וכי לא ניכרים על הגופה סימני אלימות. מסקנת הד"וח היא שראמוני שם קץ לחייו. עם זאת, סוכנות הידיעות מען דיווחה  כי המסקנות של הפתולוג הפלסטיני, ד"ר סאבר אל־עלול, שהשתתף בנתיחה מטעם המשפחה, הפוכות.

 

מחבל 2מחבל אוטובוס1

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אנחנו יהודים – עם ד' – עם רוחני אין כוחנו אלא בפינו צריך לחזור לד' – ולא לחפש במה 'כוחנו' להציל עם ישראל. הַבֵּט מִשָּׁמַיִם וּרְאֵה כִּי הָיִינוּ לְלַעַג וּלְקֶלֶס בַּגּוֹיִים כִּי נֶחְשַׁבְנוּ כַּצֹּאן לָטֶבַח

  עם ישראל נא התעוררו!!!!!!! כולנו צריכים להתחזק, אנחנו החרדים צריכים לתת דוגמא לאחינו הטועים, לצערינו אנחנו מנסים להדמות להם, והשם יתברך חייב לעורר אותנו. גם כן שאני הולכת ורואה את כל הפאות המסולסלות ואת הבגדים הצמודים והפרוצים ביותר, כל חלקי הגוף בולטים!! מרוב אנשי החרדים! אז מה אם הגוף מכוסה.. אבל איפה הצניעות! איפה רבונו של עולם? איפה הלב שלנו? איפה ההרגש שלנו? איפה היראת שמים שלנו? זה מזעזע איך השם יתברך יכול לראות ולסבול את זה ועוד מי דורש את זה?

  נשים תמימות טוענות “אני עושה את זה בשביל בעלי”!!! ועל זה ד’ כועס עכשיו, זה הבושה לחרדים שהבעל לא שומר את העינים שלו ומסתכל ברחוב, ורוצה שאשתו תהיה יפה (להתלבש כזונה) שמושכת, בושה!!! אלף פעם!!! אני פשוט מזועזעת שהשם ישמור את כל עם ישראל וכולם יזכו לעשות תשובה שלמה באהבה ובשמחה.

  הצדיקים הקדושים אמרו זה שנה אחרונה לפני ביאת משיח היא תהיה מאוד קשה וכדי לכולם לקפוץ על הרכבת של הגאולה עכשיו לפני שיהיה מדי מאוחר! אני אוהבת את עם ישראל אהבת נפש ומתפללת בכל יום על כולם ועלי שנזכה לעבור את העולם הזה בשלום בשורות טובות וגאולה ברחמים אמן! “אנחנו” צריכים לעשות משהו, זה ברור שזה מכוון אלינו מהשמים ודורש מאיתנו לתקן את מעשינו ובפרט לתקן הצניעות של משםחות “החרדים”, אם לא הבנתם אז אנחנו במלחמה גדולה! שומו שמים. השם תרחם עלינו מהר ומיד! אלוקים ישמור אותנו, והשם ינקום דמם, ה-ת-ע-ו-ר-ר-ו…

  כמה עצוב תנחומי למשפחות. “זה בדיוק כמו הטבח שאנחנו רגילים לראות באירופה”, מספר עד ראייה הנשים הםרוצות החרידים גרמו שארבעה גופות של יהודים חרדים, שהיו באמצע תפילת “שחרית”, עטופים בטלית ותפילין, היו שרועים על רצפת בית הכנסת, מתבוססים בדמם ר"ל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מטומטמים עם תעודה למה המדינה לא מעיפה אותם לאחת השכונות הערביות???

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אל ראשי ישיבות ואולמות שמחה חרדים וסופרים וכל בעלי עסקים. אנא מכם בגלל כמה שקלים יותר זול אל תסכנו את עצמכם ואת עם ישראל. אנא תפטרו את ערבים ואת כל מיני גוים ובמקומם תעסיקו יהודים שמתחננים לפת לחם .ואם אתם מעסיקים גוים ולא מעסיקים יהודי איך אתם יכולים להגיד ידינו לא שפכו את הדם הזה תרתי משמע גם דם אותו יהודי ומשפחתו שרוצה פרנסה .

  מקרוב ראיתי אברך צעיר שנסגר כולל שלו ולצורך כלכלת בית איך הוא היה הולך לכל אולמות להציע את עצמו אפילו לשטיפת כלים או לישיבות לנקיון או לסופרים לסדרן אבל כולם היו להם עובדים ולא צריך והם בצדק שלהם למה להעסיק יהודי במקום זה אפשר להעסיק ערבים או סודנים יותר זול ויותר יעיל אבל אותם בעלי עסקים טפשים ומטופשים ולצערינו יש הרבה כזה מסייעים בידי אויבים שלנו ומסייעים בטרור וגורמים התבוללות ועוברים כל רגע על לא תחנם במקום לעשות מצוות כמו עזור תעזור .

  ראש ישיבה היקר והחשוב למה אתה מעסיק גוי בישיבה שלך האם מי שתורם לך כסף מוכן שבמקום לתת אותו ליהודי אתה נותן אותו לגוים סודנים או ערבים.הרי אתה תמיד מחנך את תלמידים לקנות מוצרים מהדרין במחיר יקר ואפילו שזה לא טעים אבל מצד אחר אתה במקום להעסיק אנשים מהדרין מעסיק טרפות ונבלות בישיבה שלך מי התיר לך את זה .

  בעל אולם יקר שמעסיק גוים האם אתה לא מפחד שיום אחד לשימו סם בכל האוכל. האם משגיח לא מפחד מבשר שנעלם מהעין או כל מיני דברים אחרים אתה שמעסיק אותם אתה גורם רעה לעצמך ולמדינתך אנא תתעורר…

  בעל סופר או כל מיני עסק אחר שמעסיק גוים וגויות על ידי זה אתה גורם שבני עוולה יתקרבו לבנות ישראל ולהיפך וזה גורם להמון מכשולות ולחתונות מעורבות אנא תתעוררו תעסיקו יהודים תעזרו לעם ישראל כי לעת כזאת הגעת למלכות לעזור ליהודים ולא לשפוך כסף לתוך בטן של גוים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב