"נייל סטודיו" השיקו סניף חדש בבית שמש בהשתתפות ראש העיר

ראש העיר משה אבוטבול: "זהו יום מאוד שמח לעיר בית שמש שנפתח בעיר עסק נוסף של רשת גדולה. בניית עסק שמטרתו לעזור לנשים להתפרנס בכבוד מתחברת עם העשייה שלנו בתחום לקדם את נשות העיר"

שרי יהל, רותי ברג ואושרית אברג'ל בפתיחת הסניף בבית שמש

בשבוע שעבר השיקו בעלי "נייל סטודיו" הרשת המובילה בארץ להכשרה מקצועית בתחומי הטיפוח והיופי את הסניף ה – 19 של הרשת בעיר בית שמש. בהשקת הסניף ובטקס קביעת המזוזה השתתפו קהל רב מתושבי העיר ובכירי העירייה בראשות ראש העיר מר משה אבוטבול וסגן ראש העיר מאיר בלעיש.
רשת "נייל סטודיו", בשילוב OPI Academy  הבינה את הצורך ההולך וגדל של עצמאותה הכלכלית והעצמתה של האישה ומזה כ 25 שנה מובילים בעלי הרשת מר בראיין לדן ומרטין קופר את הרשת כמובילה בתחום.

 

הסרט האדום בפתיחה, בעלי נייל סטודיו

 

את האירוע כיבדו מוזמנים רבים מתושבי העיר עם צמרת בכירי עירית בית שמש. ראש העיר משה אבוטבול התכבד לקבוע את המזוזה ואף נשא דברי ברכה לבעלי הרשת ולמנהלת ובעלת הסניף קתרין קנדינוב: "זהו יום מאוד שמח לעיר בית שמש שנפתח בעיר עסק נוסף של רשת גדולה. בניית עסק שמטרתו לעזור לנשים להתפרנס בכבוד מתחבר עם העשייה שלנו בתחום לקדם ולסייע לנשות העיר היקרות לפתח קריירה עצמאית משלהן."  בראיין לדן מבעלי הרשת שיתף את המשתתפים בסגירת המעגל האישית שלו: "כאשר עליתי לארץ בשנת 67 הגענו לגור בקיבות צרעה ובכל מוצאי שבת היינו עולים לבית שמש, אז הכרתי את הנוער המקומי ומאוד התלהבתי מהאנשים. היום בית שמש היא עיר גדולה ומפותחת. כבר כמה שנים אנחנו רוצים לפתוח סניף בעיר, כי הקורסים שלנו מתאימים לעיר הצעירה והמודרנית. הקורסים שלנו מכינים את התלמידות לתעסוקה עצמאית. החזון שלנו 'העצמה נשית לעצמאות כלכלית' ועד היום עבור 60,000 בוגרות ב'נייל סטודיו'. "אנחנו מבטיחים לעיר בית שמש שנתאמץ להכשיר כמה שיותר תושבים לקרירה ותעסוקה בענף הביוטי"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.