נינט: אני מאמינה באלוקים אך נגד כפייה דתית

חבר הכנסת מיקי זוהר התארח אמש (שבת) בתוכנית "גב האומה" בערוץ 10 ואמר כי "יש לי תחושה שנינט, בהצעת החוק שלי, שלמה לחלוטין". נינט לא נשארה חייבת וכתבה פוסט זועם.

 נינט נגד יוזם חוק השבת:  חבר הכנסת מיקי זוהר התארח אמש (שבת) בתוכנית "גב האומה" בערוץ 10 ואמר כי "יש לי תחושה שנינט, בהצעת החוק שלי, שלמה לחלוטין".

 

נינט ידוענית ישראלית  פרסמה פוסט בדף הפייסבוק שלה בה  כתבה כי הא מתנגדת לחוק השבת: "לכל מי שראה אתמול גב האומה כשחבר הכנסת מיקי זוהר דיבר בשמי והחליט שאני תומכת בהצעת החוק שלו – אם יש משהו שמרתיח אותי זה שקרים ובפרט אנשים שלוקחים בעלות וחושבים שהם מכירים אותי ומדברים בשמי.

 

"מיקי זוהר יקר, העובדה שאתה מקרית גת לא הופכת אותי לתומכת נלהבת שלך ולשם הפרוטוקול-אני לא. האלוקים שלי הוא לא האלוקים שלך ואבקש ממך לא לדבר בשמי באף פאנל. תודה, הילדה מקרית גת".

זוהר לא נותר חייב והגיב: "היי נינט, זה אני מיקי, הילד שנולד בקרית גת שמעולם לא עזב אותה. אני רואה שלקחת ממש קשה את זה שחשבתי לתומי שאת בעד יום מנוחה לכולם. אני מבין שזה לא הכי IN בברנז׳ה להיות אדם מאמין אבל זה בסדר, זכותך לנהוג אחרת מאחר וזו מדינה דמוקרטית, אפילו יהודית ודמוקרטית. אגב, חשוב לחדד, לכולנו יש את אותו אלוקים, זה שנתן לנו את הארץ הזו, כל אחד מאמין בו בדרך שלו – ואני מאלו שגאים באמונה שלהם".

נינט אף היא הגיבה בפוסט זועם במיוחד: "חצוף. מי אתה שתחליט מה היא אמונה ומי מאמין יותר או פחות? אני מאמינה באלוקים בלב שלם ונקי ואני ישנה טוב בלילה, אני נגד כפייה דתית ואני לא חושבת שיש לי זכות להחליט מי ישמור שבת ומי לא. מי שרוצה שינוח בשבת ומי שלא, לא. זכות הבחירה היא שלנו והכפייה רק מרחיקה במקום קירוב הלבבות שעליו אתה מדבר. ואני לא מתכוונת להמשיך להתדיין איתך, תודה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.