ניסיון דריסה במחסום קלנדיה, המחבל נורה

מחבל פלסטיני בן 30 ניסה לפגוע בשוטרים וחיילים, אך נבלם באמצעות ירי של מאבטח שזיהה את הסכנה. איש לא נפגע בניסיון הדריסה במעבר קלנדיה. {נס בערש"ק}

מחבל ניסה לפגוע בשוטרים וחיילים, אך נבלם באמצעות ירי של מאבטח שזיהה את הסכנה. איש לא נפגע בניסיון הדריסה במעבר קלנדיה. מהמשטרה נמסר כי הנהג הוא גבר פלסטיני כבן 30, תושב בנימין.

מתחקור ראשוני עולה כי לאחר שהמחבל נבלם בעמוד הבטון, הוא יצא מרכבו והחל לרוץ לעבר במאבטחים. מאבטח ביצע ירי מדוייק לעבר פלג גופו התחתון ופצע אותו.

ממשטרת ירושלים נמסר: נסיון פיגוע דריסה שסוכל – מחבל פלסטיני כבן 30 הגיע עם רכב פרטי, בעל לוחית רישוי פלסטינית, מכיוון קלנדיה לעבר מעבר הרכב, נסע במהירות לעבר השוטרים והחיילים בנסיון לדרוס אותם. מאבטח של המעבר שזיהה את המחבל ביצע ירי מדוייק לעבר המחבל וסיכל את הפיגוע. רכב המחבל נבלם בעמוד והמחבל נעצר. אין נפגעים. המחבל פלסטיני כבן 30 תושב תורמוסעיא שבבנימין".

מפקד הגדוד הצפוני במג״ב עוטף ירושלים אמר, ״העירנות והדריכות המבצעית, לצד התגובה המהירה והמקצועית של המאבטח סיכלו פיגוע טרור ומנעו פגיעה בכוחות הביטחון. אנו נמשיך לפעול בנחישות לשמירה על בטחון תושבי העיר ירושלים״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.