ניצחון חרדי ב'חדרה' • "גנדלמן מתעלל בחרדים ושובר את הסטטוס קוו"(וידאו) (הקלטה)

חדרה סוערת: בשעות אחר הצהריים התקיימה ישיבת מועצה סוערת בעיריית חדרה, על שולחן הדיונים: "פתיחת עסקים בשבתות בעיר". מחוץ לישיבה התקיימה הפגנה של עשרות חילוניים נגד 'התחרדות העיר' כלשונם והפיכתה ל'בית שמש שנייה'. החרדים רשמו ניצחון: ברוב של תשעה חברים נדחתה ההצעה. האזינו לישיבה הסוערת במועצה

חדרה סוערת: בשעות אחר הצהריים התקיימה ישיבת מועצה סוערת בעיריית חדרה, על שולחן הדיונים: "פתיחת עסקים בשבתות בעיר". מחוץ לישיבה התקיימה הפגנה של עשרות חילוניים נגד 'התחרדות העיר' כלשונם והפיכתה ל'בית שמש שנייה'.

ראש העירייה צביקה גנדלמן כינס ישיבת מועצה מיוחדת אחר הצהריים בניסיון להביא לפתיחת העסקים בשבת, גנדלמן ניסה להשיג רוב להכרעה בעד פתיחת העסקים בשבת. חברי מועצה קראו לראש העיר במהלך הישיבה לנסות להגיע לפתרון בנושא הרגיש, לא להפר את הסטטוס קוו בעיר ולא לאפשר פתיחת עסקים שלא היו פתוחים בעבר ביום הקדוש ליהודים, ובכללם מתחם "מיקס".

ברוב של תשעה חברים מול שמונה נקבע לעת עתה לאסור פתיחת עסקים בשבת, חבר אחד נמנע בהצבעה.

האזינו מתוך הישיבה הסוערת של המועצה

https://player.vimeo.com/video/133572990

גורם חרדי בעירייה שוחח עם 'קוקר' ואמר כי "כולם יודעים היטב כי גנדלמן שכיהן כמנכ"ל "סינמה סיטי" בראשון לציון, לא ייתן שלא לפתוח את מתחם "מיקס" בשבת, אחרת ב"סינמה סיטי" יחליטו שלא להגיע לעיר ולהעביר את מתחם בתי הקולנוע לעיר אחרת. גנדלמן רץ לראשות העיר כשהוא מניף את דגל החילוניות בשם יש עתיד, והיה ברור לנו כי יביא את רוח המפלגה לעיר".

הגורם הוסיף: "גנדלמן לא תיאר לעצמו את העצמה האדירה של מכת האש שחטף ביממה האחרונה מהציבור החרדי בעיר בכלל ומנגד מהציבור החילוני שהפגין נגד מדיניותו של ראש העיר. כל זה לאחר מערכת בחירות שלימה בהן לא הפסיק להפריח ססמאות ללא שום כיסוי, פתאום מתגלה שהאיש לא עומד מאחורי הבטחותיו, בדיוק, אבל בדיוק, כמו אחרון הפוליטיקאים"

"אז מה עושים כדי להסיט את עוצמת האש מהצד החילוני?, מסיתים נגד הציבור החרדי. הוא יעשה ה-כ-ל להסיט את האש לכיוון החרדים על מנת לצאת 'בסדר' בצד החילונ". הוסיף הגורם.

פנינו לראש העירייה צביקה גנדלמן לקבל את תגובתו. לכשתתקבל, נפרסמה.

20150715083430

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.