ניצחון לחב"ד: האירוע בכיכר רבין יתקיים בהפרדה

החלטת עיריית תל אביב לאסור על קיום אירוע של חב"ד בהפרדה מגדרית בכיכר רבין בתל אביב בוטלה, זאת לאחר שהעירייה חזרה בה במהלך דיון בבית המשפט

ביהמ"ש קבע כי האירוע של חב"ד בכיכר רבין יתקיים בהפרדה מגדרית. החלטת עיריית תל אביב לאסור על קיום אירוע של חב"ד בהפרדה מגדרית בכיכר רבין בתל אביב בוטלה, זאת לאחר שהעירייה חזרה בה במהלך דיון בבית המשפט.

השופט כתב בפסק הדין :"יפה עשתה המשיבה(עריית תל אביב) שקיבלה את המלצת בית המשפט והסכימה שהארוע הספציפי הזה יתקיים בהתאם לרישיון שהוצא מהעירייה" . יפה עשו המצטרפות (שדולת הנשים) שלא יעמדו במקרה זה על טענתם. מובהר כי כל צד יכול לשמור את טענותיו במקרים אחרים !

עוד נאמר בפסק הדין:"יש לקוות שכל הצדדים ישכילו לראות את נקודת המבט של הצד השני ולבנות גשר בין התרבויות.ובין זרמים שונים בציבור .ויפעלו כולם למנוע חיץ או מחיצות פנימיות.

יו״ר מרצ, ח״כ תמר זנדברג הגיבה על החלטת בית המשפט בעניין ההפרדה המגדרית באירוע חב״ד: ״צר לי על החלטת בית המשפט. זוהי רק הוכחה שהמאבק רחוק מלהסתיים והדרת נשים עדיין והפרדה מגדרית עדיין מקובלת בישראל. לא סביר בשום אופן שאירוע גדול בכיכר מרכזית יהיה מופרד בין גברים לנשים כמו באחרונת המדינות החשוכות. הניסיון להחשיך גם את תל אביב, מעוז הליברליות, לא תעבור בשתיקה. לכן, אגיש בקרוב הצעת חוק שתאסור קיום אירועים שכאלה במרחב הציבורי״.

ח"כ מיכאל מלכיאלי (ש"ס) הגיב :"פסיקת בית המשפט לאשר את אירוע חב"ד בתל אביב, בהפרדה, היא פסיקה מבורכת. יש גבול לצביעות ולהתחסדות של יפי הנפש שכופים עלינו כפיה חילונית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.