ניצחון ל'קול ברמה': "קול חי" ייאלץ לשנות את החידון שהועתק

פרסום ראשון: בדיון שהתקיים היום בבית המשפט, פסקה השופטת כי ל'קול חי' אסור להעתיק את התוכנית "חידון ההלכה העולמי" ששודר בקול ברמה

ניצחון ל'קול ברמה' בקרב על התכנית: בדיון שהתקיים היום (ב') בבית המשפט, על העתירה הדחופה של קול ברמה נגד קול חי, לאחר שהאחרונה החלה לשדר תעתיק מדויק של התכנית 'חידון ההלכה העולמי' ששודר עד לאחרונה ב'קול ברמה', אמרה השופטת נועה גרוסמן לאנשי 'קול חי' כי מדובר בהפרת זכויות יוצרים.

השופטת גרוסמן אמרה כי "העתקת מכלול האלמנטים בתוכנית 'חידון ההלכה העולמי', יש בה כדי להוות הפרת זכויות יוצרים".

כפשרה, החליטה השופטת כי על 'קול חי' לשנות את הקונספט של התכנית שלהם, שלמעשה כבר משודרת מזה שבועיים במתכונת הישנה, מהקצה לקצה.

כזכור, ב'קול ברמה' זעמו על כך שברדיו המתחרה העתיקו מהם אחד לאחד את תכנית הדגל, חידון ההלכה העולמי, שהיתה משודרת במשך 8 שנים בקול ברמה על ידי המגיש, הרב אופיר מלכה, וזכתה למאות אלפי מאזינים. עם מעברו של הרב מלכה לקול חי, החלה התכנית להיות משודרת באותו פורמט בדיוק ואף תחת אותו השם בקול חי, משבוע שעבר, למרות הפיתוח והמאמצים שהשקיע 'קול ברמה' במשך השנים האחרונות בתכנית.

ב'קול ברמה' לא ויתרו והחליטו על הגשת תביעה משפטית על העתקת היצירה שלטענתם נוצרה אצלם, ואכן, לאחר קבלת היתר משלושה מגדולי הדור, פנו אנשי קול ברמה לבית המשפט, והבוקר, כאמור, אף זכו בעתירה.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אכן, קול בלי רמה!!!

  אכן, קול בלי רמה!, מה קרה נגמר לכם הרייטינג אז החלטתם לחפש פרסומת דרך פניה לערכאות??? בושה!!!

  מאזין |
  הגב
 2. זה לא נצחון זה כשלון של קול ברמה בגללם יהיה פחות תורה

  הכל בשביל כסףורטינג…. אלי ישי חזור בך תראה כמה פילוג נהיה בעם וה' מקבל את כל השבים לא הכל כבוד בחיים די כבר

  העיקר הם מתגאים שיש להם הרבה תורה |
  הגב
 3. את קול ברמה כבר מזמן לא מענין התורה רק מפלגת יחד

  בושה מסכן מרן מה עוים בשמו

  ספרדים גאים |
  הגב