יהודה גליק יורשה לעלות להר הבית

ניצחון מהדהד לפעיל הר הבית והמקדש: המשטרה חזרה בה מהאישומים נגדו וכעת הוא יורשה לעלות להר. גליק: "קורא לחשבון נפש" {פניית פרסה}

יותר משנה של רדיפה משפטית הגיעה לסיומה כאשר המשטרה הודיעה הבוקר כי היא חוזרת בה מהאישומים נגד פעיל הר הבית והמקדש, יהודה גליק. אישומים שמנעו את עלייתו להר.

כזכור, המשטרה טענה גליק דחף אישה מוסלמית בהר ושבר את ידה. גליק טען לאורך כל הדרך כי מדובר בעלילה, כשמנגד המשטרה התקשתה להביא בדל ראיה לאישום נגדו – זאת למרות שכל עליה וביקור שלו בהר תועד מתחילתו ועד סופו, מה שמלמד על כך שאין ממש מאחורי האישום.

בוידאו: גליק מותקף ע"י מוסלמים בהר הבית

כאמור, הבוקר חזרה בה המשטרה מהאישומים נגד גליק וכעת הוא יהיה רשאי לשוב ולבקר בהר. המשמעות: כאב ראש גדול למשטרה שתאלץ להתמודד עם הפרות סדר משמעותיות שצפויה להביא איתה עליה כזאת – זאת בשל מעמדו של גליק כסמל העולים להר.

"יש כאן הרבה גורמים שצריכים לעשות חשבון נפש אבל בעת הזאת אני עדיין לא עוסק בזה אלא בהודאה לה` ולכל שליחיו על סיום תקופה של סיוט יגון ואנחה בו אזרח בזמן שהתמודד בטיפול נמרץ במערכה על חייו נאלץ בו זמנית להאבק מול מערכת שהיתה אמורה להגן עליו ומוצא אותה מגוייסת יד ביד עם הגרועים שבאוייבינו במעשה שהוא כולו טרור משפטי", הגיב גליק בעקבות ביטול האישומים נגדו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.