ניצחון מוחץ למתנגדי קוליאן בקמפוס החרדי

עקיבא חופי, המועמד שכל המועמדים האחרים התאחדו איתו נבחר לראשות אגודת הסטודנטים בפער עצום של 435 מול 166 קולות בלבד לקוליאן

בתום מאבק רווי יצרים, ניצח עקיבא חופי את הבחירות לראשות אגודת הסטודנטים, בקמפוס החרדי הגדול ביותר בארץ בפער עצום. 435 סטודנטים נתנו את קולם לחופי לעומת 166 סטודנטים בלבד שהצביעו לקוליאן.

כפי שסיקרנו בימים אחרונים, המאבק על ראשות האגודה לווה באקורדים צורמים במיוחד, וכמיטב המסורת בפוליטיקה החרדית הופצו פשקווילים אנונימיים בגנות המתמודדת רות קוליאן.  קוליאן נודעה בעתירותיה לבתי המשפט בדברים שהתפרשו בציבור כהוצאת קלונו של המיגזר החרדי החוצה, ובעקבות כך נוצר איחוד בקרב כל המועמדים האחרים בכדי לא להביא לבחירתה.

חשוב לציין, כי משיחה שקיים כתב קוקר עם עקיבא חופי במהלך היום התברר, כי בעיצומו של יום הבחירות נטש חופי את כל הטיפול במערכת הבחירות למשך כשלוש שעות, ודאג לוודאות כי פעיליו אינם עושים שום פעולה המתפרשת נגד קוליאן ווידא כי כל הפשקווילים המכוערים ייאספו ויושלכו לפח. "אינני עושה זאת בשביל רות, אלא בשביל עצמי, כדי להיות שלם עם המערכת שאותה אני מנהל ולהבטיח כי הבחירות מתנהלות מתוך כבוד הדדי וסובלנות כלפי האחר" אמר חופי לקוקר. "הסובלנות ניצחה, וכך גם נוביל את האגודה ונייצג את הסטודנטים, מתוך כבוד ואהבת הזולת".

עוד באותו נושא:

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הוא השקיע ומגיע לווווווווו , תומכים בך כל הכבוד !!!!!!!!!!!!

  קאפרי |
  הגב
 2. בנאדם טוב בעל מידות טובות כישרוני , מאמינים בך !!!!!
  שמחים שנבחרת , מגיע לך !!!!
  מזל טוב מזל טוב מזל טובבב !!!!!!!!!!!!!!!!!
  עלה והצלח 🙂

  מני |
  הגב
 3. בחור רציני , איש אשכולות, כשרוני מאד. בקיצור- יש לו הרבה מאד מה להציע. ומעל הכל בעל מידות תרומיות.

  אנונימי |
  הגב
 4. חופי נבחר ליור בזכות אדם אחד שמו וורשבסקי בלעדיו לא היה לו סיכוי ממשי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב