"ניצלתי מלינץ": אבנים הושלכו לעבר חסיד הרב ברלנד

נהג שהסתובב עם רמקול בעיר אלעד והכריז על שיעורו של הרב ברלנד הערב בהיכל הספורט הגדול במרכז העיר, הותקף ע"י מתנגדי הרב שניפצו את שמשות רכבו. תיעוד

"ניצלתי מלינץ" – נהג שהסתובב עם רמקול בעיר אלעד והכריז על שיעורו של הרב ברלנד הערב בהיכל הספורט הגדול במרכז העיר, הותקף ע"י מתנגדי הרב שניפצו את שמשות רכבו. הנהג שהותקף: "ניצלתי מלינץ. תקפו אותי כמה גברתנים תוך כדי צעקות נאצה נגד הרב ברלנד וניסו פשוט לרצוח אותי".

בשיעור השתתפו מאות מחסידו שלמרות מכתב של רבני ברסלב שבחלקם הוקיעו באופן חריף את הרב ברלנד, ממשיכים להביעו בו תמיכה בלתי מסוייגת.

צפו בתיעוד

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרב ברלנד צדיק הדור

  כח מי שיפגע בו ובחסידיו ה' יעניש אותו כמו שהעניש את נחמן שלום שר"י ולקח לו את הילד בעודו תינוק צריך להיזהר בגחלתן של צדיקים!

  חסיד ברסלב |
  הגב
 2. אשריכם שאתם מזכים את הציבור ליראות צדיק כזה

  אני צופה רק באקטואליק

  משה |
  הגב
 3. ברלנד רע לשמים ורע לבריות

  "סורו נא מעל אהלי האנשים הרשעים האלו." שממשיכים להצדיק איש רשע.

  ע |
  הגב
 4. ברלנד איש זקן ומשוגע מי שממליך אותו צריך להזהר

  הבן אדם משוגע זקן. וכל אלו שילכו אחריו יש מצב שהם עתידין לתת את הדין שאין להם אמת וחיפוש אחר האמת. הם עוצמים עניים למאות רבנים שכבר הוכיחו זאת מעל כל ספק…. ירבעם בן נבט היה ענק שבענקים והחטיא את ישראל.. ברלנד הוא משוגע ולא סתם בילדותו המשפחה שלו קראה לו "היטלר"… הוא מקיף את עצמו בפושעים ועבריינים ולא סתם קרה המקרה הנל. גם באומן היו כמה מקרים כאלו שהיו סביבו אנשי בליעל… יש לי חבר שהוא מהחבורה שלו והיום עשה תשובה על זה…

  כל מי שעם הברלנד הזה שיזהר על חייו. כי הוא יכול לראות את האמת ובטיפשותו ועקשתנו הרעה מסרב לפתוח את העיניים.. חסידים שוטים. לא פלא שיש לו מלא אנשים פושעים סביבו….

  רפי |
  הגב
 5. הרב ברלנד הצדיק האמת שבדור

  עכשיו אנחנו יודעים איפה השקר מונח אנחנו יודעים אחרי מי צריך ללכת אחרי מי שהולך בנועם ולא אחרי רוצחים למה רצו לירצוח אותו כי הוא אמר את האמת לתושבי אלעד ומה המשטרה עושה בנידון? אנחנו יודעים שכלום כי גם הם בשקר עמוק לכן מוטב שנלך אחרי הצדיק ולא אחרי רודפיו ומתנגדיו או אחרי דעתם כי דעתם היא שקר והם רוצחים. פשוטו כמשמעו.

  הצדיק |
  הגב
  • הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א

   כל גדולי הצדיקים והמקובלים הזהירו שמי
   שמדבר/יוצא נגד הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א יקבל כאלה עונשי שמים שאי אפשר לתאר
   את גודל היסורים.

   מ |
   הגב