ברקת מרגיע את הירושלמים: "אחרי השלג הראשון נחסום כבישים" (וידאו)

ראש העיר ירושלים ניר ברקת ביקר היום (שני) במרכז ההערכות לשלג של עיריית ירושלים שם נערכים עם מפלסות שלג ומפזרות מלח .

ירושלים נערכת לשלג:  הלקחים הופקו? ראש העיר ירושלים ניר ברקת ביקר היום (שני) במרכז ההערכות לשלג של עיריית ירושלים שם נערכים עם מפלסות שלג ומפזרות מלח .

ברקת  מנסה להרגיע את התושבים ואומר: "לא להתרגש יותר מדי, אין לנו שום חוסר בכוח אדם". אמר ברקת והדגיש כי במקרה של שלג ייחסמו צירי התנועה המרכזיים לירושלים ובתוכה, ובמידת הצורך יבוטלו או יקוצרו הלימודים ביום רביעי.

"התחזית מדברת על כך שבעוד יום וחצי-יומיים השלג מגיע לירושלים, ואני משוכנע שכל ילדי ירושלים וילדי ישראל מתפללים שזה יקרה. אני זוכר כילד את החוויה",  ציין ברקת. "הלקחים מהסופה הגדולה רובם ככולם נלמדו, והעירייה ומשטרת ירושלים מסיימים מחר את ההיערכות שלקחה חודשים ארוכים – כולל הפקת לקחים".

. "אנחנו ערוכים לשלג", הצהיר. "אחד הלקחים שהפקנו אחרי השלג האחרון הוא שהמשטרה תחסום את צירי התנועה בכניסות לעיר ואת הצירים המרכזיים בתוך העיר כדי לאפשר למפלסות לעלות".
"ההחלטה על הלימודים תתקבל ברגע שתהיה לנו וודאות שאין סיכון", הסביר ברקת. "אם יש סיכון לילדי ירושלים, ייתכן שנקצר את יום הלימודים או נבטל אותו כבר ביום רביעי. לא ניקח סיכון על ילדי ירושלים", אמר ברקת .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.