אבישי בעקבות ההתפרקות • בקליינע

השבוע במדור הפפארצי של אתר קוקר: ההתפכחות של אבישי בן חיים • מה בירך האד' מזלטשוב את הרב מצגר? • המעקב אחרי זייברט ועוד. {ברנז'ה}

שבוע עמוס וגדוש חלף על הברנז'ה התקשורתית שתיזזה בין 'דעה צלולה' ל'פרש טורקי'. סקר TGI החצי-שנתי העניק לכולם מקלות לצד גזרים: הפלסאים חגגו את הצניחה של 'יתד' , ב'יתד' חגגו את הירידה של 'הפלס'  וחוזר חלילה כשלמעגל נכנסים גופי תקשורת נוספים. ליהודים הייתה אורה ושמחה והעם (איתנו) אשר בשושן יתייצבו היום בבאר מרים ובאולמי כתר הרימון, לשמחות בר המצווה בבני ברק לנכדו של הפוליטיקאי הנמרץ (הבלתי ניתן להכחדה) ולבנו של הטאלנט מ'קו עיתונות'.

20160309094255 (1)

פתח אליהו: כל הברנז'ה הגיעה לשמוח בשמחתו של מייסד תנועת 'העם איתנו' אלי ישי, על עלילות משה כחלון וישי כבר קראתם באחד הבקליינעס' כך שלא הופתעתם מנוכחותו באירוע.

ישי 14

ואילו הרב יונה מצגר התייצב יממה לפני פתיחת משפטו בביהמ"ש המחוזי בי-ם, לצידו של הרה"ר לשעבר ישב האדמו"ר מזלטשוב שבירך את הרב מצגר שיצליח במשפטו. עוד נצפו באירוע: גדולי ישראל וביניהם מרן הגר"מ מאזוז, מרן הגרש"מ עמאר ועוד רבני יח"ד. נוסף: בין אישי הציבור בלטו, משה כחלון  רובי ריבלין, יולי אדלשטיין, ועוד.

 צפו בברכת האד' מזלטשוב

אחרי ההתפרקות מגיעה ההתפכחות: צוות חדשות 10 שוקד בימים  אלו על סדרת המשך בעקבות 'ההתפרקות'. במרכז הסדרה: שיחות עם הנציגים החרדים על מהות ההתפרקות. גם בקליינע קיבל בליל אמש טלפון ממפיק התכנית – שלום זה אור על הקו – "רציתי להציע לך להתראיין לכתבה…לאחר שתיארנו את ההתפרקות אנחנו רוצים לשמוע מה יש לכם החרדים לומר על ההתפרקות בשטח", נשמע המפיק.

בקליינע שקל להתראיין, אך בבוקר לפני תפילת ראש חודש שמע על המיקום הבעייתי והרים ידיים. בכל זאת, לנסוע בימים טרופים אלו לרובע היהודי בלי גיטרה או ספר של המוהרא"ש זה כרוך בסיכון לא מבוטל. שלא לדבר על הטוקבקים והפשקווילים שיערמו ברחובות מודיעין עילית המטונפים גם בלאו הכי בערמות אשפה… אי לכך, בקליינע למוד הניסיון אמר "לא תודה" ופסע אל הקלויז.

ואם בהתפרקות עסקינן, הנה חידה לשבת: הוא נכד של אחד הרבנים המוכרים ביותר בישראל ואביו גם אישיות מוכרת. האיש המדובר נתן בשבוע האחרון גט לאשתו כדת וכדין והשניים נפרדו בצורה יפה. בקליינע מאחל אריכות ימים לשני הצדדים.

לחדשות בספרא: שבוע לאחר סערת מלכיאלי שהחלה בקול רעש גדול ונדומה בקול דממה דקה, אחד "המודחים"התייחס לפרשה בברכת השבת שלום המסורתית, או כמו שהוא קרא לזה: "לאחר שבוע מבלבל".

חבר המועצה, יצחק פינדרוס, מתכונן לקראת הרוטציה ומנצל את הזמן הפנוי ללימוד חברותא בבית הכנסת של ספרא.

פינדרוס ויקהל

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

באחד הקלוזים במרכז הארץ פנה אחד המתפללים לאישיות ברנז'ה שמסתודדת במסדרונות ספרא וביקש להתרימו להצבת מיכל שתייה עבור בית הכנסת, אך מיודעינו לא נענה לאתגר וספג מאותו מתפלל קריאות תיגר ("מה אתה פרה") כל תחנוני הגבאים לפייסו עלו בתוהו .

ולממריאים: אביגדור רבינוביץ יצא לטייל בהרי האטלס בצפון מערב יבשת אפריקה והותיר את קבוצות עבודות לחרדים ללא עבודות.

אביגדור פיקודי

ומי שחזר ממסע בארה"ב הוא איש החסד, חונה דייטש, שהספיק להשתתף במספר חתונות ושמחות בארץ הטראמפ, רגע לפני שהוא עלה למטוס, יהודה משי זהב, הנוסע המתמיד, הזמין אותו לאולם ה-V.I.P בשדה התעופה.

פיקודי חונה

ב'עדה החרדית' מתקשים להתמודד עם משבר העופות ומשתמשים בשירותיו של איש יחסי הציבור אבי בלומנטל על מנת למזער נזקים.

עיתונאי חרדי פנה בשבוע האחרון באופן אנונימי לסגן שר האוצר יצחק כהן לקבלת עזרה בהפשטת תהליכי בירוקרטיה מול רשויות המס ונענה בתוך פחות מיממה. המזכירה חזרה לכתב והבטיחה שהעניין יטופל.

אחד הכתבים בכיכר הישועות עבר למקצוע ה'באבא' וחילק הבוקר לכל העובדים ברכות לכל דיכפין.

ישי פקודי

ערב ראש חודש אדר ב׳, היו"ר "עורף הראשים", שוב מנצל את הנכדים לשימוש בתדמיתו בהכנות לפורים. "אריה מכלוף הקטן, כבר חובש כובע של ליצן. חודש של שמחה לכולם". כתב הסבא.

דרעי פקודי

פעם אחרונה דרעי (להשבוע): בצל הסערה בגבעת שאול, הידעתם ש-3 מבנותיו של סבא מכלוף מתגוררות בגבעת שאול?

השבוע התקיים סיור בבית שמש בו השתתפו ראש התנועה והמלקקים בקודש לרגל חנוכת קריית 'חזון עובדיה' ע"ש מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל בבית שמש., לאחר הסיור, הפמלייה התכבדה בסעודת מלכים וסלטים רבים באדיבות העירייה.

פיקודי דרדרעי פיקודי

קבלת קהל מטעם לשכת פניות הציבור של חבר עיריית בית שמש ויו"ר דגל התורה בעיר, ישראל סילברסטין. ואילו ראש העיר הגיע לשמוע את הבעיות בקבלת קהל האחרונה שהתקיימה ברמה ג.

אבוט פיקודי

מוישי מילר, מנכ"ל מילר פוינט.תעוד השבוע בתוך הממלכה שלו, במשרדיו המפוארים.

מושי מילר

מבית שמש למודיעין עילית: לאחר אינספור תלונות על האשפה והמכרז, חבר העירייה טובייה פריינד הגיע השבוע לקלויז בברפלד וזכה בשלישי. בקליינע תיעד (בין גברא לגברא, כמובן).

טובהה ויקהל

בחצרות הקודש: גדול הצלמים, שוקי לרר, מעלעל ב'רבי חיים'. הספר שראה אור ביממה האחרונה ובו מאות תמונות ועובדות נדירות.

שוקי ויקהל

רגע לפני שהוא מסיים תואר שני במשפטים, שלומי פולק, עוזרו הנמרץ של חבר הכנסת משה גפני, הגיע השבוע להתברך מפיו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן.

????????????????????????????????????

בדגל התורה נערכים לקראת ועידת התנועה שיתקיים במלון ציפורי בקיבוץ חפץ חיים, מי שכבר יעמוד  בראש מערך הדוברות של ועידת 'דגל התורה' הוא קובי רוזנשטיין.

ירח טוקר פירגן בדף הטוויטר שלו לעיתונאים החרדים שעמדו שעה שלימה על הרגליים בשביל לתעד את פינזל ויתר המנהלים שהתכנסו בחדר הסיעה לרגל המאבק במחוז החרדי.

עיתונאים פיקודי

ואחרון דגל: במהלך השבוע נצפו עסקני דגל,  ישראל קלרמן ואורי מקלב ליד מקררי החלב בסופר השכונתי בשכונת גאולה.

קלרמן פיקודי

הנהלת 'לאומית שירותי בריאות', אבי בן חמו – מנהל סניף יבניאל ואפרים רוזנשטיין – מנהל השיווק, בביקור אצל הפצוע בפיגוע.

מזל טוב לעיתונאי יצחק ירוחם לנדסמן לאירוסי הבן משה אריה לייב.

הערב בב"ב: בר מצווה לנכד ח"כ משה גפני באולמי 'באר מרים'. אבי בלום מברמץ את בנו בכתר הרימון.

לאחר קיצור הקיבה: ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט, השתתף בחתונה לבנו של מו"ל חדש בבית שמש ועיתונלי עם בתו של מזכיר ועדת הרבנים לענייני תקשורת יהונתן לבקוביץ. ולמסוקרנים: יש לנו תיעוד עדכני…

זייברט פיקודי

למוזיקה: הכוכב העולה בשמי המוזיקה היהודית, שוקי Shuky ממיאמי, הגיע בשבוע שעבר לישראל לרגל השקת אלבום הבכורה 'ימים באים' בהפקת המוזיקאי אודי דמארי.

תושבי העיר בני ברק הוקפצו למספר מוקדים לחלוקת דיסקים בשיתוף התכנית 'זמן אוויר' עם מנחם טוקר ברדיו קול-חי.

שוקי

יצחק מאיר השיק השבוע אלבום חדש לפורים, בו ניתן למצוא, בין היתר,  שירי רגש סוחפים במחרוזת שלמה שנקראת 'ערגת השיכורים', בה מתארח הזמר מנדי ג'רופי.

הזמר מאיר אדלר, מקהלת נרננה וילד פלא נוסף  נצפו אמש מככבים בנוף ירושלים.

אדלר פיקודי

לסיום : לציבור הנהגים והמתזמנים בפקקים, אתם מוזמנים להנות מממוזיקה ללא הפסקה  102.5  ולמתלהבים: לא מדובר בגלגל"צ החרדי, .זהו תדר ניסיוני.

שבת שלום! אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

 סודיות מובטחת!

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יישר כח לכתב הישר והאמיץ הזה.

  בזכות פועלך ה' יחזיר לך בכפלי כפליים.

  תלמיד מרן שליט"א |
  הגב
 2. מאיר אדלר עצמו מודע להסבת המקצוע שהוא עשה… מקלידן הוא הפך לזמר…

  חיים |
  הגב