גם החילונים מאסו בך, אבל החרדים הולכים לנצח בגדול בזכותך – רות בוארון בפוסט נזעם לאלי כהן

תוהה אני מר אלי כהן מה תהיה דרך פעולתך כאשר הניצחון לא יהיה מנת חלקך?!
את מי תאשים אז.. ואל איזה בית משפט תפנה?

תבין הסתובבתי בעיר שמעתי אנשים אפילו הייתי מופתעת בהחלט, לשמוע תושבים קרובים יותר להשקפותיך, אומרים לי מפורש שעצם התנהגותך בחודשים האחרונים
גרמו להם לא להצביע לך הפעם. האמת שהייתי מופתעת כמובן לטובה.

כנראה באמת נמאס לאנשים ממחלוקת הרבה השוררת בעיר בזכותך מר אלי כהן, ברצינות, איך אפשר להיות ראש עיר מקובל על כל האוכלוסיה, כאשר אתה משתמש בפופוליזים ירוד של שנאה מחלוקת וסיסמאות לא ראויות.

אני רואה ברחובות עשרות מודעות בהם נכתב ממטה אלי כהן: "ננצח את הקיצוניים"
מה זה בדיוק ? הרי כולם יודעים שבבית שמש גרים כמה משפחות בלבד הקשורות למילה קיצוניות, אך אצלך לקחת אותם כפרויקט כאילו כל החרדים כאלו.

אגב- יאמר לזכותך, הבנתי שחלקם אף יפתיעו ויצביעו לראש העיר הנוכחי הרב משה אבוטבול.

אך לא יעזור, לא לך מר אלי כהן, ולא לתומכיך הלא רבים- ראיתי זאת בעצרת תמיכה, המאות היו רק מאות…המחלוקת שיצרתם רק הרסה לכם ותהרוס עוד יותר.

רוב הציבור הכללי יודע שהכל זה סיסמאות כדי להגיע לכיסא, לא הבאת איתך שום דבר חדש , ראש העיר הנוכחי עשה זאת במקומך בשנים הקודמות והציבור מודע לכך.

אתה יודע להתמסכן לציבור בצורה מאד אינטלגנטית מלאה בניצול שנאת החרדים בעזרת התקשורת ובבג"ץ, אך יותר מכך לא הוכחת כלום, חוץ מכישלון צורב מלא בהסתה חמורה נגד ציבור שלם!

יאמר לזכותך שדווקא הסתה נגד ציבור עוזרת לציבור החרדי, כי ביום הבחירות נצא כולנו מנער ועד זקן טף ונשים – (אני משערת שאתה מוסיף גם את המתים החרדים בין שפתיך לכן השאיר לך לכתוב זאת באיזה כרזת בחירות מלאה בשנאה והסתה בשבוע הקרוב לא?!)

ונצביע. לראש עיר שנתן באמת את הנשמה לעיר, לראש עיר שידע ויודע לקבל נצחון והפסד בראש מורם, ללא תירוצי סרק, לראש עיר שפיתח את העיר בכל תחום ותחום למרות שנאת התקשורת, אשר מצאה כל סעיף קטן והפכה אותה למימד גדול נגד הציבור החרדי.

כן כולנו נצביע למר משה אבוטבול , וכפי שאמרתי המונים מהציבור הכללי והדתי יצטרפו אלינו!!

אסיים בבקשה לתושבי בית שמש, העיר בית שמש היא לא משחק מונופול של שחקנים אשר קונים חלקם רחובות חרדים וחלקם רחובות מהציבור הדתי או הכללי. העיר בית שמש זו עיר אשר אמורה להיות מלאה בשמש של אחדות ואהבה, כך היא הייתה והתקיימה כל השנים עד שהגיעו לעיר אנשים שניצלו הסתה ותקשורת שנאה והפכו אותה לעיר הכי מחולקת מלאה במחלוקת.

לכן, כדי להחזיר אותה לעבר שקט ורגוע כולנו יחד נצביע בהוה, למי שבעבר הוכיח ופיתח את העיר ועוד יביא על העיר עתיד פורח יותר. ללא צורך בכרזות שנאה, הסתה בג"ץ או תקשורת ירודה.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בגלל החילונים המפסידנים. הציבור בארץ צריך לשלם על בחירות מיותרות . אחר כך תגידו שהכלכלה צונחת בגלל החרדים. חצופים

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. או הו !! תותח !! סוף סוף קול האמת הזועקת !! ברוכה תהיה… אמן. כולם פה בבית שמש רוצים שלום.

    Sam |
    הגב