"נמאס לנו מההזנחה המתמשכת – העיר זקוקה להנהגה שאיכפת לה מהתושבים"

תושבי שכונת אנילביץ' יוצאים למאבק במפגעי הבטיחות והתשתיות הרעועות ובהזנחה המתמשכת של הרשות המקומית • המועמד לראשות העיר אליעזר לזר: "לא יכול להיות שתושבי העיר יסבלו ולאף אחד לא יהיה איכפת"

תושבי שכונת אנילביץ' בצפת התכנסו השבוע לכנס חירום באולם בית כנסת רבי סאסי בעיר, בעקבות ההזנחה המתמשכת של עיריית צפת והעומד בראשה בכדי לדון בצעדים הבאים העומדים על הפרק לשיקום השכונה בעיר.

תושבי השכונה, אשר מנהלים מאבק ארוך לשיקום השכונה, הסובלת מהזנחה קשה וממפגעי בטיחות, נתקלו בכתף קרה מהרשות המקומית, אשר למרות פניות חוזרות ונשנות מתושבי העיר, בפועל לא נעשה דבר והתושבים ממשיכים לסבול מהזנחה מתמשכת.

בכנס החירום שנערך השבוע וארגנו תושבי השכונה, העלה נציג התושבים מר את המפגעים השונים הקיימים בשכונה והציג בפני המשתתפים את הפניות לרשויות והתוכניות לשיקום השכונה שגיבש עם התושבים והביע תקווה שהנהלת העיר תתעשת ותקח את המושכות לידיים, בכדי לשפץ את השכונה המוזנחת.

המועמד לראשות העיר וחבר מועצת העיר אליעזר לזר שהשתתף בכנס החירום נשא דברים בפני התושבים ואמר כי "הגיע הזמן לשנות את המשוואה. לא יכול להיות שתושבי העיר יסבלו מתשתיות רעועות וממפגעי בטיחות ולאף אחד לא יהיה איכפת – מגיע לתושבי העיר צפת טובה יותר, צפת משגשגת יותר וצפת מצליחה יותר עם מנהיגות אחראית ואיכפתית".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לזר זה לא הפתרון אלא רק בעיה גדולה יותר

  לזר מסוכן לעיר הזו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. למגזר החרדי רע ראש עיר חרדי

  אסור שיהיה לצפת ראש עיר חרדי. זה יגמור את המגזר. ראש העיר הנוכחי מגשר בין שני המגזרים

  גד |
  הגב