נמנע אסון בדרך לירושלים

עירנותו של אזרח סייעה למשטרה באיתור אוטובוס בנסיעה עם ליקוי בטיחות חמורים

לפני זמן קצר התקבל דיווח במוקד משטרת ישראל ע"י אזרח שמבחין באוטובוס הנוסע בכביש 1 כאשר הוא נוטה על צידו הימני באופן חריג, מיד עם קבלת האירוע הוזנקה ניידת של אגף התנועה למקום ובתוך מספר דקות מועט זיהה השוטר את האוטובוס המדובר בסמוך לנווה אילן כאשר האוטובוס אכן נוטה על צידו באופן חמור ומסוכן, האוטובוס נעצר בצד הדרך במקום בטוח כשהוא מלא בנוסעים המגיעים מירושלים לקרית יערים.

בבדיקה ראשונית של השוטר נמצא כי האוטובוס נע על הכביש עם ליקויי בטיחות חמורים המסכנים את הנהג והנוסעים. בתחקור הנהג בשטח עולה כי הנהג מודע לבעיה ולטענתו יש תקלה בכריות האוויר של האוטובוס והוא קיבל אישור נסיעה מהסדרן לנהוג כך. הופסקה במידית נסיעתו של האוטובוס בשל ליקוי הבטיחות וסייר בוחן של אגף התנועה הוריד את האוטובוס מהכביש עד לתיקון כלל הליקויים. השוטרים שנכחו במקום הורידו את הנוסעים למקום בטוח עד להגעת אוטובוס חלופי, נגד הנהג נרשמה הזמנה לדין בגין הנסיעה עם ליקויי בטיחות חמורים והאוטובוס נגרר מהמקום.

ערנותו של האזרח ומהירות התגובה של המשטרה ייתכן ומנעו אסון העלול היה להתרחש אלמלא האוטובוס לא היה נעצר בזמן כך ציינו במשטרה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.