נסים זאב: "לחשוף פרצופם של הארגונים שמסיתים נגד ישראל" (וידאו)

ח"כ הרב נסים זאב הקים קואליציה לאומית למאבק נגד הדה-לגיטימציה של מדינת ישראל

ח"כ הרב נסים זאב קיים דיון דחוף בכנסת במסגרת תפקידו כיושב ראש השדולה למאבק נגד הדה-לגיטימציה של מדינת ישראל בעקבות הפיגוע בבלגיה ועליית הימין הקיצוני בבחירות לפרלמנט האירופאי. מטרת הדיון היא לחשוף את מקורות הדה-לגיטימציה ולפעול נגד התופעה המתגברת במסגרת הבין-לאומית והלאומית.

ח"כ זאב פתח את הדיון בקביעה כי "הדה לגיטימציה מובילה לאנטישמיות ואנטישמיות לטרור , לכן קודם כל יש לעסוק במקורות של הדה לגיטימציה כולל מקורות במימון ובחמצן של אותם ארגונים ולחשוף את פרצופם האמתי שחלקם מתחזים כארגונים ציוניים."

תוצאות הבחירות לפרלמנט האירופאי כאשר הימין הקיצוני זינק באופן מדהים חייב להדאיג את כולנו ומצביע על עליית אידיאולוגיה קיצונית בקרב 25% מאזרחי אירופה המערבית, כנגד המיעוטים בכלל וכנגד היהודים בפרט. אנחנו מזדעזעים מידי פעם בין אירוע קיצוני אחד למשנהו והרצח בבלגיה של ארבעת הנרצחים צריך להדאיג אותנו במיוחד כהוכחה לעליה של האנטישמיות אשר מקורו בדה לגיטימציה. את העולם לא מעניין כמה רוצחים במדינות ערב כי זה חלק מההווי המוסלמי והעולם משלים עם כך, אך כאשר שני פלסטינאים נהרגים בהפגנה ביהודה ושומרון למרות שצה"ל מודיע באופן חד משמעי שהאירוע היה מבוים, התקשורת מעדיפה להפיץ את הגירסה הפלסטינאית השקרית".

אם אירופה חושבת שבעיית האנטישמיות הינה רק של היהודים , הגיעה העת שיבינו שהבעיה היא קודם כל של אירופה עצמה כי ברגע שהאנטישמיות והנאו-נאצים ירימו אם ראשם ומספרם יעלה, לא יהיה בכוחם לעצור את הגל העכור שישטוף את אותן מדינות." אומות העולם רוצים לראות את העולם היהודי נרמס ונרדף ולא משלימים עם המציאות שמדינת ישראל היא מדינה עצמאית, מבוססת כלכלית, טכנולוגית, תורנית ומדעית", הסביר ח"כ נסים זאב.

צפו בתיעוד רצח הזוג ריוה המזעזע כפי שפירסמה המשטרה הבלגית
[alooma ref="d58b51f485dcc5cb9a68d7661db1e958.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

בין הדוברים בדיון היו חברי הכנסת איילת שקד אשר היתה בין היוזמות לדיון בתיאום עם ארגון " אם תרצו", ח"כ יוני שטבון, ח"כ מוטי יוגב, ח"כ אורית סטרוק, ח"כ רוברט אליטוב, וח"כ שמעון אוחיון. חברי הכנסת הצביעו על הסכנות של החרם והדה-לגיטימציה אשר הפכו לסכנות " קיומיות" עבור מדינת ישראל, ועל הצורך לפעילות חרום נגד התופעה.

בין המומחים אשר העידו בדיון וניתחו את המקורות למשבר והאמצעים למאבק היו:

השגריר אלן בייקר, שגריר לשעבר בקנדה/ מנהל אגף המשפטים, משרד החוץ, מנהל במכון ירושלים למדיניות והפורום המשפטי לישראל; עו"ד ניצנה דרשן-לייטנר – שורת הדין; פרופ' אופירה פליקטר-חייטוב;דנה ברנט – אקדמיה מוניטור; ד"ר יהודה דוד; מתן פלג – מנכ"ל תנועת "אם תרצו"; אלון שוורצר – ראש אגף מדיניות בתנועת "אם תרצו"; אריאל בולשטיין – מנכ"ל "הפנים של ישראל";עדי ארבל –המכון לאסטרטגיה ציונית; פרופ' אבי בל – פורום קהלת

בסיום הדיון הוסכם על הקמת קואליציה וצוות היגוי למאבק נגד הדה לגיטימציה של מדינת ישראל בראשות ח"כ נסים זאב ובתיאום עם ארגון " אם תרצו", נציגי הארגונים אשר השתתפו בדיון, חברי כנסת ואקדמאים, במטרה לקדם חקיקה על מנת להגן על מדינת ישראל אל מול אתגרי הדה-לגיטימציה, אסטרטגיה למאבק נגד תופעות מתגברות של דה-לגיטימציה בצורת אנטי –שמיות בחו"ל, והמשך חיזוק הקשר עם ארגונים ציונים בתפוצות הנאבקים בתופעת הBDS וארגוני חרם ישראלים ובינלאומיים עד לעקירת התופעה ושורשיו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.