"נסע בפראות": נהג האוטובוס זומן לחקירה

שעות לאחר האסון הכבד שגבה את חייהן של 2 נשים חרדיות, המשטרה זימנה לחקירה תחת אזהרה את נהג האוטובוס ונהג רכב הטרנזיט שהיו מעורבים בתאונה הקטלנית שאירעה הבוקר (יום א') בכביש 443

שעות לאחר האסון הכבד שגבה את חייהן של 2 נשים חרדיות, המשטרה זימנה לחקירה תחת אזהרה את נהג האוטובוס ונהג רכב הטרנזיט שהיו מעורבים בתאונה הקטלנית שאירעה הבוקר (יום א') בכביש 443.

בהודעת המשטרה נמסר כי נהג הטרנזיט עצר בשטח הפרדה מצד שמאל כדי לסייע למעורבים בתאונת דרכים קלה בנתיב הנגדי – ואוטובוס קו 304 שהגיע אחריו התנגש בו, התהפך על צדו, גלש לתעלה ופגע במעקה הבטיחות. לא ברור למה נהג האטובוס התנגש ברכב, נוסעים על האוטובוס טוענים כי הנהג נסע בפראות במהלך הנהיגה.

במשטרה טוענים כי הכונן השלים עצירה באופן בטיחותי וכי לא ברור מדוע נהג האוטובוס איבד שליטה על רכבו. כונן רפואת החירום שהיה ברכב הטרנזיט נפצע באורח קל.

גורם במשטרה מסר לכאן חדשות כי  – "שני הנהגים אשמים בתאונה. נהג הטרנזיט עצר את רכבו באמצע הכביש ולא בשוליים. במקום המסכן חיי אדם וזוהי עבירה חמורה ביותר. בנוסף, כל הסימנים והממצאים מראים שנהג האוטובוס לא שמר מרחק וסטה בחדות מהנתיב"

מחברת קווים נמסר כי "לצערנו, הבוקר בשעה 09:15, קו 304 של חברת קווים שנוסע ממודיעין עילית לירושלים דרך כביש 443 היה מעורב בתאונת דרכים קשה. נציגי החברה פועלים בשיתוף פעולה מלא עם כוחות ההצלה, המשטרה ומד"א.

"החברה מבצעת תחקור ראשוני של האירוע וממצאיו יועברו לגורמים המוסמכים. חברת קווים משתתפת בצער משפחות ההרוגות ומאחלת החלמה לכ הפצועים.

יש לציין כי הרבה תלונות התקבלו כנגד עובדי חברת קווים שנוהגים בפראות.