נסראללה מזים את השמועות: "אני בריא" (וידאו)

מנהיג חיזבאללה חסן נסראללה שובר שתיקה ומזים את השמועות על מצבו הרפואי: צפו בוידיאו

מנהיג חיזבאללה חסן נסראללה שובר שתיקה ומזים את השמועות על מצבו הרפואי: מזכ"ל חיזבאללה נשא בשעה זו (מוצאי שבת) נאום ברשת "אל-מנאר" בו התמקד במתרחש בהרי קלמון שבגבול לבנון-סוריה – שם נלחמים כעת חייליו נגד קואליציית המורדים בסוריה.

על השמועות שנפוצו בשבועות האחרונים סביב מצבו הבריאותי. "אני לא סובל מכל בעיה בריאותית ולא לוקח תרופות. השמועות הן חלק מקמפיין שקרי שנועד לפגוע במורל".  אמר נסראללה.

צפו בנסראללה – באדיבות רשת

בימים האחרונים הציפו את כלי התקשורת הערביים שמועות שבהן נטען כי נסראללה אושפז בבית חולים. חלק מהידיעות, שלהן לא התקבל אישור מכל מקור אמין, טענו כי מזכ"ל חיזבאללה אף אינו עוד בין החיים.

 

בתחילת החודש הודיע הארגון על נאום של נסראללה שתוכנן להתקיים ב-25 במאי – יום השנה לנסיגת ישראל מלבנון. אלא שכעת נראה כי בעקבות ההתפתחויות והשמועות האחרונות הוחלט להקדים את האירוע התקשורתי לסוף השבוע הקרוב.

 

לטענת מנהיג חיזבאללה, פעולותיה של ישראל היו עלולות להוביל לסכסוך אזורי. "ישראל תמיד איימה לתקוף את מתקני הגרעין באירן. דווקא מהלך שכזה היה עשוי להביא למלחמה אזורית או אפילו למלחמת עולם".

 

נסראללה הוסיף והתייחס לפעילות חיזבאללה בסוריה. "מדיניות ההתנערות הלבנונית היא שקר גדול", הבהיר וציין כי הברחות נשק ואנשים מעבר לגבול מוכיחה זאת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.