נס בבית החולים בזכות מרן: "התינוק נקרא עובדיה יוסף" – סיפור מדהים שאירע השבוע עם היולדת סיגלית אדרי – צפו בוידאו מדבריה הנרגשים

ביום פטירתו של מרן הגר"ע יוסף, הובהלה סיגלית אדרי מנתיבות ילדה לבית החולים ב"סורוקה" כדי ללדת את בנה השישי, הרופאים שראו כי אין מנוס מניתוח קיסרי, הודיעו לה על כך, אולם אז קראה היולדת בשמו של הרב. הרך הנולד יצא לאוויר העולם ומכאן הדרך להנצחה הייתה מהירה. "קרה נס, צדיק עלה לשמיים, צדיק ירד".

את השתלשלות הסיפור והנס המיוחד מגוללת סיגלית בראיון לאורלי וגיא כי "עברו שלוש שעות והלידה לא זזה בכלל, אף אחת מהלידות הקודמות שלי לא הייתה כואבת כמו האחרונה ועם סכנה למעבר לניתוח קיסרי".

אדרי היולדת הוסיפה, "המנתח רצה להכניס אותי לחדר ניתוח, כשהתפללתי לרב עובדיה פתאום הכול נפתח. אמרו לי 'את לא צריכה ניתוח קיסרי, את כבר יולדת'. נתתי שתי לחיצות וילדתי אותו. זה פשוט נס. כשהרב נפטר חשבתי לעצמי שאקרא לבן על שמו. לא הייתי בטוחה בכך, אבל עכשיו אני בטוחה". "קרה לי נס גדול. הזכרתי את הרב, אמרתי 'תתפלל עליי בשמים', סבלתי מצירים מאוד חזקים וכבר דיברו איתי על ניתוח קיסרי. הרגשתי כאילו אני לא יכולה יותר". אמרה בהתפעלות

אדרי מספרת על הצער של פטירתו, ועל גדולתו של הרב שבזכותו היא ניצלה: "אני מאמינה שהוא היה איתי. צדיק עלה לשמיים, צדיק ירד. הלוואי שהוא יהיה צדיק כמו הרב עובדיה יוסף. צוות היולדות היו איתי, כל אחת כמו אימא. הן באו וליטפו אותי וחיבקו אותי. זה היה נס בזכות הרב עובדיה יוסף. הבן נולד סמוך ל-14:00 בצהריים, יום אחרי, כמעט באותה שעה שבה נפטר הרב".

עוד אמרה "אומרים שיום פטירה של רב שהוא צדיק הוא מאוד קשה וכואב, אבל יש גם מעין הילולה כי הרב נפטר בשיבה טובה והאריך ימים. אנחנו מאמינים שזה טוב וחשבנו לקרוא לבן בשם עובדיה, מכיוון שזה שם של צדיק ומפני שהוא נולד ביום פטירת הרב".

צפו בוידאו מדבריה בראיון מספרת על הנס הגלוי – באדיבות ערוץ 10

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. המעבר לניתוח קיסרי-הוא לא סכנה. ההחלמה יותר קשה-אבל עצם הניתוח איננו סכנה.

    אולם, בהחלט יש כאן מקום לתלות את אמונת החכמים במעבר שקרה.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב