נס: בני 12 ו-14 ניסו להעביר סכינים כדי לבצע פיגועים (וידאו)

נס בערש"ק: 4 מחבלים משועפט בגילאי 12-14 ניסו להעביר סכינים במחסום כדי לבצע פיגועים בירושלים בשער שכם, בחסדי שמים בזכות ערנות של לוחמי מג"ב הם נתפסו והועברו לחקירה..{צפו בתיעוד}

תיעוד: חוליה של 4 מחבלים משועפט בגילאי 12-14, ניסו להעביר סכינים במחסום כדי לבצע פיגועים בירושלים, בזכות ערנות של לוחמי מג"ב, הם נלכדו ונעצרו לחקירה.

רב-פקד שרון מתהידה, מפקד פלוגה נד׳ בעוטף ירושלים אמר "הדריכות המבצעית הגבוהה של השוטרים במעבר הביאה לזיהוי חוליית הילדים ותפיסת הסכינים שיועדו לפיגוע דקירה". מתהידה הוסיף: "השוטרים פועלים במגוון רחב של משימות ואירועי סדר ומצליחים לשמור על עירנות ודריכות מהגבוהות ביותר וראויים לכל הערכה".

סגן ניצב גולן שרוני, מפקד הגדוד הצפוני בעוטף ירושלים אמר כי "הפעילות המקצועית והנחושה של השוטרים מנעה פגיעה בכוחות ביטחון ואזרחים חפים מפשע".

שרוני הוסיף בדאגה: "אנו עדים למעורבות קטינים בהפרות סדר ובטרור ואני קורא להורים באשר הם הורים לגלות אחריות ועירנות מוגברת כלפי ילדיהם והתנהגותם".

כל הכבוד לכוחות הביטחון ?תיעוד: חוליה של 4 מחבלים משועפט בגילאי 12-14, ניסו להעביר סכינים במחסום כדי לבצע פיגועים בירושלים, בזכות ערנות של לוחמי מג"ב, הם נלכדו ונעצרו לחקירה.

‎Posted by ‎באזזנט‎ on‎ שישי 23 אוקטובר 2015

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.