האוטובוס התהפך הבנות חולצו מהחלון(וידאו)

בנות סמינר הרב פוירשטיין ממודיעין עילית ניצלו באורח נס מתואנת דרכים קשה, הבנות שעשו את דרכן לטיול בצפון באוטובוס של חברת אגד התהפכו יחד עם האוטובוס בסמוך לצומת מגדל. בנס אף בת לא נפגעה. אחת הבנות: "הנהג לא היה רגוע, נסע במהירות מופרזת וטלטל את האוטובוס מצד לצד" {נס בצפון}

בנות סמינר הרב פוירשטיין ממודיעין עילית ניצלו באורח נס מתואנת דרכים קשה, הבנות שעשו את דרכן לטיול בצפון באוטובוס של חברת אגד התהפכו יחד עם האוטובוס בסמוך לצומת מגדל. בנס אף בת לא נפגעה. אחת הבנות: "הנהג לא היה רגוע, נסע במהירות מופרזת וטלטל את האוטובוס מצד לצד".

התאונה אירעה בסמוך לצומת מגדל שם סטה הנהג ממסלולו והתהפך על צדו כאשר נפל אל תוך בור בסמוך לכביש, הנהג איבד ככל הנראה את השליטה עליו, ונפל אל תוך הבור, האוטובוס שהיה מלא בבנות חרדיות יצא בנזק, אך הבנות לא נפגעו באורח נס.

האוטובוס הוא אוטובוס של אגד שחטף נזק קל אך השמשות הקדמיות והצדדיות של האוטובוס לא התרסקו מעוצמת הפגיעה מה שאפשר לכוחות החילוץ לחלץ את הנבות דרך חלון הנהג.

האוטובוס היה מלא בתלמידות, כל בני הנוער חילצו את עצמם דרך חלונות האוטובוס. אחת הבנות העידה לאחר מכן כי במשך שעת הנסיעה הנהג לא נסע ברגיעה ואף טלטל את האוטובוס מצד לצד על מנת להרגיע את הבנות ש"הרעישו" באוטובוס.

מחברת אגד הסעים נמסר בתגובה: "האוטובוס לא התהפך ואף לא נטה על צידו, אלא הוא ירד לשוליים הצרים של הכביש, נסיבות האירוע בו ירד האוטובוס לשוליים נבדקות ונחקרות ע״י גורמי הבטיחות של אגד היסעים״.

"בגמר התחקיר יוסקו המסקנות הראויות , היות שמוטיב הבטיחות ומקצועיות הנהגים בחברה הם בבחינת חזות הכל…משכך בעניין זה אין ולא תהיינה פשרות".

WhatsApp-Image-20160627 (1)

WhatsApp-Image-20160627 (2)

WhatsApp-Image-20160627 (3)

WhatsApp-Image-20160627 (4)

WhatsApp-Image-20160627 (5)

WhatsApp-Image-20160627 (6)

WhatsApp-Image-20160627

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כדאי לבדוק במילון את פרוש המילה "התהפך"……………

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב