המחבל פרץ לתוך הבית: "נאבקתי וברחתי" (וידאו)

נס בקריית גת: מחבל דקר חייל חטף את נשקו ונמלט לבניין, משם נכנס לדירה שבה גרה ליאת אוחנה – שהצליחה להדוף אותו ולהימלט. "הוא נכנס לתוך הבית שלי וברחתי. נאבקתי בו ונמלטתי". {אימה בקריית גת}

הפיגוע בקריית גת:המחבל נכנס אליי הביתה, נאבקתי בו וברחתי":  שעות לאחר פיגוע הדקירה בקריית גת בו מחבל פלסטיני דקר חייל צה"ל ופצע אותו באורח קל, משחזרת תושבת העיר, ליאת אוחנה, את הרגע בו פרץ המחבל לבניין בו היא מתגוררת – ואז מתפרץ לדירתה.

"הוא היה בבית שלי", סיפרה אוחנה לחדשות 2 Online, "הוא נכנס לתוך הבית שלי וברחתי. נאבקתי בו ונמלטתי". שעות לאחר האירוע, אוחנה מתקשה להירגע: "לא נתנו לי להיכנס הביתה אחרי האירוע. אני על כדור הרגעה".

ירון אוחנה, תושב העיר,מספר על רגעי האימה, כשהמחבל פלש לביתו בעת שאשתו וחמותו היו במקום. "הייתי בעבודה ואשתי התקשרה בהיסטריה וסיפרה לי שהיא פתחה את הדלת והמחבל דחף אותה אל תוך הבית. חמותי היית שם ונאבקה בו".

צפו – באדיבות רשת

אוחנה מספר כי חמותו הצליחה להימלט אל השכנים מאימת המחבל "שרץ באמוק לקחת סכין מהמטבח". השתיים נמלטו ובחסדי שמים לא נפגעו.

דקות ספורות לאחר מכן השוטרים הגיעו למקום וחיסלו את המחבל.

סמוך לשעה 13:00, אז פצע המחבל חייל צה"ל בסמוך לתחנת אוטובוס בעיר וחטף ממנו את נשקו, שלא הכיל מחסנית. לאחר מכן הוא ברח לבניין סמוך, התבצר בו עם הנשק וחוסל על ידי כוחות הביטחון. בנוסף לחייל שנדקר, חייל נוסף נחבל במהלך התקרית ונפצע באורח קל. בעקבות ההסלמה הביטחונית ביטל ראש הממשלה נתניהו את נסיעתו לגרמניה.
החייל נדקר בשדרות לכיש בעיר על ידי הפלסטיני שירד מקו 369. חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לשני החיילים שנפצעו קל. הפלסטיני ניסה להימלט לתוך בניין מגורים, נורה על ידי כוחות המשטרה שרדפו אחריו ונהרג. לא היו נפגעים בקרב השוטרים במהלך הירי. ב

בתקשורת הערבית דווח כי הפלסטיני שתקף את החייל וחוסל הוא אמג'ד חאתם, תושב הכפר יטא בדרום הר חברון‎

השר לביטחון פנים גלעד ארדן שיבח את תפקוד המשטרה והפעולה המהירה. "כוח המשטרה נכנס לבניין וחיסל מיד את המחבל ומנע אסון גדול. הכוח פעל בדיוק כפי שמצופה ממנו. נמשיך להילחם בטרור בתקיפות ונפגע בכל מי שמנסה לפגוע בנו", הדגיש.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.