נס מהלך! יוסף זייגר שנפצע אנוש הדהים את הרופאים – סיפור הצלה מרגש

לפני כחודש ימים פורסם כאן ב"קוקר" אודות תאונת דרכים קשה בכביש 4 מחיפה לטירת הכרמל, זאת היתה תאונה חזיתית, למשפחה חרדית שיצאו לטיול לרגל החג.

מתנדבים של 'איחוד הצלה'  טיפלו בפצוע הקשה ופונה לבית החולים במצב קשה מאוד.

הבחור שנפצע הוא הבה"ח  יוסף זייגר תלמיד ישיבת  רש"י .

בשבועות האחרונות התקיימו תפילות רבות לרפואתו בכל היכלי הישיבות בכל רחבי הארץ ולהחלמתו הקרובה..

אמש (שלישי) לאחר כחודש שהיה מאושפז בבית החולים, לפתע לתדהמת הרופאים חל אצלו שיפור עצום שלא כדרך הטבע, וכך לאט לאט חזר הבחור יוסי זייגר לאיתנו, עד ששוחרר מבית החולים שבו אושפז הישר לישיבתו בירושלים, כשהוא בריא ושלם.

בישיבה קיבלו אותו הבחורים בשמחה ובריקודים לרגל חזרתו לספסל הלימודים בישיבה. לאחר מכן התקיים מעמד מרגש ומרטיט של אמירת "נשמת כל חי" ברוב עם, יחד עם כל תלמידי הישיבה וכן בוגרי הישיבה שבאו להשתתף במעמד המרגש להודות על הנס הגדול.

חברו של יוסי סיפר הערב לקוקר, "כשראיתי היום את יוסי  בישיבה, ראיתי את עוצמת הנס הגדול, הרופאים לא נתנו לו הרבה סיכויים, אבל בזכות התפילות הרבות של כל עם ישראל. הוא איתנו היום בישיבה".

בתמונה: הרכב המרוסק מהתאונה הקשה

בהכנת הכתבה אבי שיף

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. עברית תקנית תקל על הקוראים להבין את הכתבות שלכם….ציטוט"אמש (שלישי) לאחר כחודש שהיה מאושפז בבית החולים, לפתע לתדהמת הרופאים חל אצלו שיפור עצום שלא כדרך הטבע, וכך לאט לאט חזר הבחור יוסי זייגר לאיתנו, עד ששוחרר מבית החולים שבו אושפז הישר לישיבתו בירושלים, כשהוא בריא ושלם. -"
    יתכן שאמש הוא שוחר..אבל לא אמש לתדהמת הרופאים ביום אחד לאט לאט…הוא חזר לאיתנו….אין דבר כזה…..
    הקפידו על כתיבה נכונה וזורמת שלא תאלץ אותנו לקרוא שוב שוב את אותה כתבה ע"מ להבין מה בדיוק רצים לומר חוץ מכמה מילים אלגנטיות שניסיתם להשחיל

    מוטי |
    הגב