נס בשניידר: יצחק שב להכרה – ליקק סוכרייה לאחר שההורים בירכו עמו – (וידאו)

נס בביה"ח שניידר, התפילות החזירו את יצחק להכרה:  הילד יצחק גרוס בן ה-5 מירושלים שנפגע באסון ההדברה ונותק שלשום ממכונת ה'אקמו' לב וריאה, שב היום בחסדי שמיים להכרה והוא נושם בכוחות עצמו. 

הוריו נמצאים ליד מיטתו והוא מתקשר איתם. מצבו של מכאל אחיו הגדול שנפגע קשה יותר עדיין ללא שינוי מיום האתמול בו נותק ממכונת ה'לב ריאה' (אקמו). הילדים נמצאים עדיין במחלקה לטיפול נמרץ ויארך עוד זמן עד להחלמתם השלימה.

על פי הדיווח הוריו של  רפאל יצחק נתנו לו ללקק סוכריה והוא  בירך 'שהכל', יחד עם עם הוריו, עליה בירך לבקשת הוריו. ההורים מבקשים להודות לעם ישראל על התפילות לבריאות הילדים, וכן מבקשים להמשיך להתפלל לבריאות מלאה של שני האחים. האב שמעון אמר כי אין ספק שזה בזכות התפילות הרבות והאחדות המופלאה. 

כעת ממתינים בבית החולים להתפתחויות דומות גם אצל האח הגדול חיים מיכאל שלמה.

ילדי משפחת גרוס נמצאים ביחידה לטיפול נמרץ חזה ולב.

ההורים הנרגשים לא ידעו את נפשם מרוב אושר, והודו להשי"ת על הנס הגדול שאירוע בדקות האחרונות.

ד"ר גבי אמיר, מנתח לב-ילדים מהמרכז הרפואי שניידר, כי "זה מאוד מרגש. המקרה מאוד דרמטי, וכולנו חשופים לטרגדיה של המשפחה. נעשה הכול כדי שההורים יקבלו את הילדים שלהם בחזרה".

הציבור נקרא להמשיך ולהעתיר בתפילה עבור 'רפאל יצחק אייזיק וחיים מיכאל שלמה' בני מיכל. לרפואתם השלימה.

סייע בכתבה יוחאי דנינו

וידאו מעידכון הרופאים בשניידר על מצב האחים – באדיבות רשת

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כל עם ישראל מתפלל לרפואתם ובנות תדעו שאין כמו דמעת בת ישראל שבוקעת רקיעים, גם כל המקובלים והרבי שטינמן ברכו, וגם שמעתי שהצדיקה הרבנית יפה כהן ברכה והתפללה עליהם ואמרה שהם יבריאו, וגם האדמורי"ם הקדושים כולם ברכו אותם, אז בואו כולנו בנות ישראל נמשיך להתפלל ותפילתנו ודמעתנו תעורר רחמי שמים לרפאותם השלמה במהרה. אמן.

    רבקי |
    הגב