נעים להכיר: המודיע 'גילו' את האינטרנט – צפו

מי לא מכיר את פורום המנהלים של עיתון 'המודיע'? כמידי שנה בשנה מתקיים באולמי "בניני האומה" בירושלים פורום המנהלים  -לשם מתקבצים אלפי חרדים – חלקם בעלי עסקים, שבאים לסקור מקרוב אחר יריד העסקים של המגזר  החרדי.

גם "המודיע" וגם עיתון "המבשר" השיקו באחרונה, פורומים המכנסים מנהלים מהמגזר העסקי בפניהם גם מוצגות אפשרויות הפרסום בעיתונים אלו.

במקומות אלו מגיעים לנאום גם האנשים העומדים בצמתים המכריעים בישראל:  שרי ממשלה, כלכלנים ומומחים שבאים להציג את משנתם הכלכלית הסדורה בפני אנשי העסקים החרדים שגודשים את האולמות.

 השנה, ב'המודיע' מכוונים גבוה, והם לא הסתפקו בפלטפורמה הקיימת, והעלו לרשת ה'יוטיוב', לראשונה, את סרטון התדמית לפורום מנהלים 8 של עיתון המודיע.

הסרטון  מספק הצצה קלה מאחורי הקלעים של הפורום אשר מקבץ סביבו בעלי עסקים חרדים, שמנסים לשווק את מרכולתם בפני באי הפורום.

מי שמוביל את הקמפיין הוא משרד הפרסום  החרדי קלמן v שזכה להוביל את הקמפיין היוקרתי .

פורום המנהלים עצמו  יתקיים אי"ה בתאריך : כ"ד – כ"ה תמוז תשע"ג (2-3/07/2013).

יצוין כי בשנים האחרונות גם 'המבשר' כאמור מכנס פורומים וירידים דומים, וכל אחד מהעיתונים נלחם מי מצליח להביא קהל גדול ומכובד יותר, ונואמים "מבריקים" יותר.

צפו בסרטון

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זה נעים לראות שהמפלגות החרדיות גילו את הצטרפות לממשלה . נעים גם לראות שהמפלגות החרדיות שותקות שתיקה זהב ודיבור כסף . בממשלה שיש בה לפידים , יש לזרוק מים כדי לכבותה . טיפין טיפין והאש תדעך . יחד עם זאת החרדים צריכים להיכנס לתוך החברה . להתחבר למוסדותיה , אך אין חיבור אמיתי ללא הצטרפות לצה,ל . העולם החרדי רק ירוויח מזה . תורה ודרך ארץ הם המודל של העולם היהודי .

    יוסף פרץ |
    הגב