נעים להכיר: המנטורית חני שטיגליץ

חני מפתחת שיטה מדוייקת למגנט לקוחות לעסק. ההשראה שלה הוא לא אחר מאשר שמעון פרס. מבחינתה הוא אדם של הצלחה. "כישלון זה סוג של הצלחה, ועובדה שבסוף ימיו זכה לאהבת הקהל"

קצת עלייך…

"חני שטיגליץ בת 29 + 3 ילדים, מנטורית לצבירת תאוצה עיסקית, אשת עסקים ויזמית נדל"ן. פיתחתי שיטה מדויקת איך למגנט לקוחות ולמכור הרבה יותר".

המוטו שלך?

"לחיות זה להגשים חלומות".

מה את זוכרת מהילדות שלך?

"הייתי בכיתה ה', והיינו בטיול בבני דרום בבריכה. תמיד אהבתי לשטוף רגלים בבריכה עצמה לפני שיוצאים הביתה, וכך עשיתי באותו טיול. אני נכנסת לשטח הבריכה הריק, ורואה בובה מסתובבת במים. לא הבנתי למה וברגע השני קפצתי למים, והוצאתי ילדה בת שנתיים שכמעט טבעה. ברוך ה' הייתי שליחה".

מה מפחיד אותך?

"לא להגשים את החלומות שלי, והמחשבה – האם התקדמתי מספיק היום".

מהי בעינייך איכות חיים?

"ראשית, 'הרפו ודעו כי אני אלוקים'. איכות חיים זה לסמוך על בורא עולם שהוא עושה לי את הכי טוב עבורי בכל רגע ורגע נתון. אני עושה את שלי ומשחררת את כל הפחדים, וכך חיים באיכות חיים רגועה ושלווה".

"ושנית, הגשמה עצמית ובית רגוע, גם אם הוא לא הכי מסודר. מבחינתי, איכות חיים היא כשיש שלווה בבית, עם ילדים מאושרים, אהבה בין הבעל לאישה, וכמובן – ליהנות מהשפע שהקב"ה נתן, ולטייל בארץ ובעולם".

טוקבקים. זה טוב או רע?

"זה לא מעניין. החשוב הוא לעשות את הכי טוב שלך, ולא לחשוב מה אחרים יגידו, כי תמיד יגידו, אז לפחות תעשי מה שאת חושבת ושעושה לך טוב".

מהי הצלחה בעינייך?

"לאהוב את עצמי בלי קשר לתוצאות, להוקיר תודה על הקיים, שמחת חיים ואופטימיות".

לאיזו דמות את מתחברת, דמות שנותנת לך השראה?

"שמעון פרס. כולם צעקו לו שהוא לוזר, והוא אמר: אני לוזר? אתם לא מבינים את החיים. זה בן אדם שנכשל כל כך הרבה פעמים ולא ויתר, ולקראת סוף ימיו חווה הצלחה אדירה ואת אהבת הקהל".

מה מצחיק אותך?

"הרבה דברים. אני אוהבת לצחוק, זה משחרר ופשוט כיף".

עם מי היית רוצה לשבת לקפה?

"אין לי שם ספציפי. אני אוהבת לשבת עם אנשים שיצרו הצלחה ולחקור אותם איך עשו זאת – ללמוד מהם ופשוט לשכפל".

איזה שיר אהוב עלייך?

"'מודה אני' של עומר אדם".

ספרי על רגע משפחתי שחקוק לך בזיכרון?

"חזרתי הביתה מנסיעה עסקית ללונדון, וכל הילדים קפצו עליי באותו רגע עם חיבוקים ונשיקות. הבנתי עד כמה אני אוהבת אותם ומוכנה לעשות הכול כדי שיהיו מאושרים".

מה מרגיע אותך?

"ים כחול ומוזיקה טובה".

שוקולד, או חטיף בריאות?

"חטיף בריאות".

במילה אחת אישה היא?

"עוצמתית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.