נעצר חשוד בקיזוז חשבוניות פיקטיביות בהיקף של מיליוני ש"ח

על פי ממצאי החקירה, הסכום שנוכה בספרים וחשוד כפיקטיבי עומד על כ- 8,200,000 ₪

בית משפט השלום באשקלון הורה על מעצרו ושחרורו בערבות של חשוד בקיזוז חשבוניות פיקטיביות בסכום של מיליוני ₪. החקירה בתיק התבצעה על ידי מחלקת הביקורת במשרד מע"מ אשדוד.

כמפורט בבקשת המעצר, כנגד החשוד, משה עמר (60) משדרות, מתנהלת חקירה בחשד לניכוי מס תשומות שלא כדין בענף חומרי הבנייה ועבודות בנייה. על פי החשד, עמר קיבל חשבוניות מגורמים שלא רשאים להוציא חשבוניות מס. על פי ממצאי החקירה, הסכום שנוכה בספרים וחשוד כפיקטיבי עומד על כ- 8,200,000 ₪. כמו כן, על פי החשד, קיזז עמר חלק מהחשבוניות פעמיים בסכום כולל של כ- 1,600,000 ₪.

עמר נחקר ומסר כי קיבל את החשבוניות מאנשים שונים אשר את פרטיהם המדויקים אינו יודע ושילם להם במזומן. כאמור, עמר שוחרר בתנאים מגבילים, ביניהם, ערבות עצמית של 500,000 ₪, הפקדת דרכונו ביחידה החוקרת, איסור יציאה מן הארץ ועוד.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. טעות משרד של רואה חשבון

    טעות של רואה החשבון שקיזז את החשבוניות פעמיים, ללא ידיעת החשוד, בסכום כלל של כ 500 אלף ש"ח ולא כפי שצויין, החוקרים מטפסים גבוהה, בוצעו עבודות קבלניות בהיקף של כ 15 מיליון ש"ח, מן הסתם הקבלני משנה שביצעו את העבודה מגיע להם תשלום, הקבלן משנה הציג תעודת זהות אישור ניהול ספרים וניכוי מס במקור כחוק, זה שהקבלן לא דיווח כחוק את הכנסותיו, זאת לא בעייה של החשוד, החשוד הגיש ודיווח את כל התקבולים שהתקבלו, לא קיים העלמת הכנסות.

    רואה חשבון |
    הגב