נערה התלוננה על רמתי, השוטר ליגלג(וידאו)

בת משפחה של אחת מתלמידות 'באר מרים' התלוננה במשטרה על רמתי ונענתה בזלזול מצד השוטר במקום. צפו

בת משפחה של אחת מתלמידות מדרשת "באר מרים" התקשרה למשטרה והעלתה את החשש כי המנהל, שמואל רמתי עשוי לנסות ולברוח מהארץ בימים הקרובים. המתלוננת ביקשה שהמשטרה תפעל להוציא נגדו צו עיכוב יציאה מהארץ.

אלא שאיש הביטחון שהרים את השפופרת במוקד החירום  גיחך והחל צוחק על חשבונה. האיש מעברו השני של הקו  נשמע כשהוא מבטל את בהילות פנייתה של האזרחית ומפנה אותה לאכול משהו כדי להירגע,

בשלב הזה המתקשרת הבהירה לו כי היא אינה מתלוצצת וזקוקה לעזרה, העביר האיש את השיחה לעמיתו – וזה העניק לה יחס רציני הרבה יותר.

הכתבה במהדורה המרכזית – (באדיבות רשת)

האזינו לשיחה – באדיבות רשת

"האדם מתכנן בריחה מהארץ, חייבים בדחיפות להוציא לו צו איסור יציאה", אומרת המטלפנת. "קודם כל צריך להתקשר לבורגר ראנץ', לאכול משהו", השיב לה השוטר. "אפשר גם לתת שוחד למשפחת פשע מדרום העיר, שישימו חיילים".

בעקבות פניית חדשות 2 נמסר ממשטרת ירושלים כי הם רואים את המקרה בחומרה יתרה, וכי בכוונתם לבדוק אותו ולמצות את בהקדם את בדיקת הטיפול המבזה והלא ראוי של השוטר בפניית האזרחית. בתום בדיקה ראשונית התברר כי מי שהרים את הטלפון במוקד במשטרת מוריה כלל לא היה שוטר.

בצד השני של הקו היה איש יחידת "נחשון" של שירות בתי הסוהר, שהרים את הטלפון למרות שכלל לא מוסמך ואין זה מתפקידו לעשות זאת. הוא היה במקום במקרה, כיוון שהגיע לטפל בליווי עצורים. רק בהמשך העביר את השיחה לחוקר משטרה.

עם זאת, במשטרה מתייחסים למקרה הזה בחומרה. "מדובר באנשי כוחות הביטחון שפועלים בשיתוף פעולה עם המשטרה, ובמשטרת ירושלים יעשו ככל שיידרש על מנת שמקרים מעין אלה לא יישנו", אמרו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.