טנקים ונגמ"שים: צה"ל מתגבר כוחות בגבול עזה

בחמאס לא מתרגשים מהאיומים של ישראל וקראו לתושבי עזה להשתתף בהפגנות על גדר המערכת ברצועת עזה. בצה"ל נערכים לקראת ההפגנות מחר ברצועה עזה – טנקים ונגמשים נפרסו ברצועה

בחמאס לא מתרגשים מהאיומים של ישראל וקראו לתושבי עזה להשתתף בהפגנות על גדר המערכת ברצועת עזה. הזרוע הצבאית של חמאס, פרסמה סרטון של פעילי טרור נערכים לשיגור טילים.

חמאס מעביר מסר בכתב כי מומלץ לקרוא אותו נכון, "ממולץ לקרוא אותנו נכון, טעות לא תטיב", נכתב בהודעה שבה יש שגיאות כתיב. במקביל, צה"ל נערך לקראת האפשרות של פעולה צבאית, אזור יד מרדכי מתמלא בשעות האחרונות בטנקים ונגמשים. כן נפרסו כיפות ברזל במספר מוקדים ברחבי הארץ מחשש להסלמה.

צפו בתיעוד

לקרוא אותם נכון?    

דובר צה"ל שיגר גם מסר מאיים לפעילי חמאס עם מסר בערבית "אל תנסו אותנו". בסרטון נראים אוסף של תקיפות צה"ל ברצועה. הוועדה המארגנת של צעדת השיבה קראה "להמונים להגיע לגדר" ואמרו: "יחד נשבור את המצור".

אמש, לאחר כחמש וחצי שעות של דיונים, הסתיימה ישיבת הקבינט הביטחוני-מדיני במשרד ראש הממשלה בירושלים, שדנה במצב ברצועת עזה "כללי המשחק עומדים להשתנות. אנחנו לא נקבל יותר את טרור האש וטרור הגדרות",  הגיב חבר הקבינט השר גלנט.
במהלך הישיבה עלו שתי הצעות על ידי צה״ל. 1. גל תקיפות נוסף להשמדת עשרות מטרות טרור והצעה שנייה להמשיך במדניות ההכלה רק להגיב יותר לטרור ולא כפי שראינו בשבועות האחרונים. ההצעה השנייה התקבלה. .

בכנס ארגון הקבלנים והבונים באילת אמר הבוקר גלנט: "אני לא מתייחס לדיוני הקבינט אבל אני יכול לומר בצורה מוחלטת ומפורשת – אנחנו לא נקבל את זה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.