נער חרדי קפץ לכנרת וטבע – מצבו אנוש

חובשים ופראמדיקים של מד"א הוזעקו לדיווח על נער חרדי שטבע בחוף הטיילת שליד הכנרת. הטובע פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח פוריה כשמצבו אנוש

למוקד 1221 של איחוד הצלה התקבלה קריאה על נער שטבע בחוף הטיילת בטבריה. מדובר בנער חרדי כבן 17 שטבע בחוף הכנרת.

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף טבריה וסובב כנרת בהחייאה בדקות אלו על נער כבן 17 שבשלב זה מצבו מוגדר אנוש וללא דופק ונשימה. נסיבות ואופי האירוע בבדיקה.

קו הסקופים פרסם תיעוד בטוויטר שבו ניתן לראות את החברים של הבחור קוראים פרקי תהילים על שפת הכינרת בעת ההחייאה לנער בן ה-17.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות וכאשר חזר הדופק ומצבו של הטובע התייצב הוא מפונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח פוריה כשמצבו אנוש.

המשטרה מסרה בתגובה כי לפני כשעה התקבלה הודעה במשטרת ישראל על נער שקפץ לאגם הכנרת ועקבותיו נעלמו.

שוטרי השיטור הימי יחד עם צוללנים הוקפצו למקום בוצעו סריקות ולאחר זמן קצר הוא אותר ונמשה מן המים.

מחקירה ראשונית במקום עולה כי הנער יצא לטיול יחד עם עוד שני חברים שלו ללימודים הגיעו לטיילת טבריה ושם באזור המכונה "המזרקה" קפץ לאגם הכנרת.

יוסי אוקנין ראש סניף איחוד הצלה בטבריה סיפר: "כשהגעתי למקום עדיין נערכו סריקות ע"י השיטור הימי לאיתור הנער. לאחר איתורו ללא דופק ונשימה סייענו להוציא אותו מהמים והתחלנו בביצוע פעולות החייאה מתקדמות. תוך כדי ההחייאה יחד עם חובשים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה סניף טבריה הצטרפו אלינו צוות ניידת טיפול נמרץ וכשלמרבה הנס חזר דופק הנער פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים בפוריה במצב קשה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.