נפטרה הגיורת שנפצעה בפיגוע הדריסה בירושלים

צעירה כבת 20 מאקוודור שנפצעה באורח אנוש בפיגוע הדריסה בירושלים בשבוע שעבר מתה היום מפצעיה בבית החולים הדסה בירושלים

פיגוע הדריסה גובה מחיר כפול:  אחת הפצועות מפיגוע הדריסה בעיר מתה היום (ראשון) מפצעיה, לאחר שאושפזה בבית החולים הדסה בעיר במצב אנוש.

ההרוגה,  היא גיורת מאקוודור כבת 20, טרם נמסר מועד הלוויתה.

הצעירה, נפצעה אנוש בראשה, התגיירה לאחרונה ובני משפחתה הגיעו אתמול מאקוודור לישראל על מנת לשהות ליד מיטתה. מבית החולים נמסר כי "משפחת הדסה מרכינה ראש ומשתתפת בצער המשפחה". בפיגוע נרצחה גם חיה זיסל בראון בת שלושת החודשים.

עבד אל-רחמן אל-שלודי, הוא המחבל שביצע את פיגוע הדריסה בירושלים, והוא מת מפצעיו שעות ספורות לאחר הפיגוע. אל-רחמן אל-שלודי היה אחיינו של מוחי א-דין שריף, מי שהיה מפקד הזרוע הצבאית של חמאס וחוסל בשנת 1998. מוחי א-דין שריף ירש את יחיא עייש שהיה ידוע בכינויו "המהנדס", ועמד בראש גדודי עז א-דין אל קסאם עד שחוסל ברמאללה. גם אחיינו של א-דין שריף, אל-רחמן אל-שלודי, כבר פעל בעבר נגד ישראל.

לפני כעשרה חודשים שוחרר אל-רחמן אל-שלודי מהכלא הישראלי, בשנתיים האחרונות הוא היה עצור פעמיים"נהג הרכב הפרטי נסע מכיוון הגבעה הצרפתית לכיוון המטה הארצי", סיפר דובר מחוז ירושלים במשטרה, סגן-ניצב אסי אהרוני. "הוא פגע בהולכי רגל בנתיב הנסיעה, פגע בעמוד והרכב נעצר. הנהג ניסה להימלט רגלית, אך שוטר שהיה במקום זיהה אותו וביצע אחריו מרדף קצר, ירה בו והביא לפציעתו". כעבור שעות ספורות, כאמור, מת המחבל מפצעיו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.