הרוג ופצוע קשה בפיגוע בסניף "רמי לוי"

הצעיר כבן 21 שנפצע קשה בפיגוע הדקירה בשער בנימין נפטר מפצעיו. הוא פונה לבית החולים שערי צדק אך בתום מאמצים רבים להציל את חייו, קבעו הרופאים את מותו. בבית החולים הדסה הר הצופים מטופל גבר בן 36 שנפצע באורח בינוני בפיגוע. את הפיגוע ביצעו שני תושבי העיירה ביתוניא, מערבית לרמאללה, כבני 14.

הצעיר כבן 21 שנפצע קשה בפיגוע הדקירה בשער בנימין נפטר מפצעיו. הוא פונה לבית החולים שערי צדק אך בתום מאמצים רבים להציל את חייו, קבעו הרופאים את מותו.

בבית החולים הדסה הר הצופים מטופל גבר בן 36 שנפצע באורח בינוני בפיגוע. את הפיגוע ביצעו שני תושבי העיירה ביתוניא, מערבית לרמאללה, כבני 14.

התרחש לאחר ששני מחבלים כבני 14 מבתוניא שליד רמאללה חדרו למתחם של סניף "רמי לוי" באזור התעשייה של שער בנימין, ודקרו שני אזרחים ישראלים, נער בן 17 ואזרח בן 35.

מחקירה ראשונית עולה כי השניים הסתובבו בסניף במשך 20 דקות לפני שביצעו את הדקירות. כמו כן עולה כי אזרחים שהיו במקום מנעו מהשניים לברוח באמצעות עגלות, עד שאזרח ירה בהם ונטרל אותם על ידי אזרח שהיה במקום. צוותי מד"א העניקו טיפול רפואי במקום האירוע לפצועים ואז פינו אותם לבית החולים.

האזרח החמוש שניטרל את המחבלים וירה בהם, סיפר: "נכנסתי לתפילה בסניף ואז שמענו צעקות בחוץ. יצאנו ואני זיהיתי מחבל אחד ויריתי בו. היו שם שני חיילים במקום, מאבטחים ואזרחים. ניטרלתי את המחבלים והבחנתי בשני פצועים במקום".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.