נפלאות הסמארטפון! מהיום: לא צריך ללכת לבנק כדי להפקיד צ'יק – וידאו ותמונות בזמן אמת

בשורה טובה מבית לאומי אשר יזם שירות חדשני וראשון מסוגו בישראל: הפקדת שיק באמצעות הסמארטפון
השירות, באמצעות אפליקציית לאומי לסלולר, פוטרת את הלקוחות מלהגיע לסניף או לעמדות לאומי דיגיטל, ויינתן בתחילה למפקידי שיקים של לאומי, שסכומם עד 1,000 שקלים

מהיום לא צריך לרוץ לבנק על כל צ'ק: לאומי השיק שירות חדשני, המאפשר ללקוחותיו להפקיד בחשבונם שיקים, באמצעות הטלפון החכם, וללא הפקדה פיזית של השיק עצמו. הפקדת השיק נעשית באמצעות שירות "הפקדת שיק בסלולר" באפליקציית לאומי במכשיר הטלפון החכם (אייפון או אנדרואיד), אשר מצלמת את השיק ושולחת אותו לבנק באופן מוצפן. כך נחסכת מהלקוח הגעה לסניף או לעמדת השירות העצמי, לצורך ביצוע ההפקדה.

בתחילה השלב הראשון, תתאפשר הפקדת שיקים של בנק לאומי בלבד, המסומנים "למוטב בלבד", אשר סכומם אינו עולה על 1,000 שקלים (וסך ההפקדות היומי לא עולה על 6,000 שקלים). מטעמי אבטחה מדובר על כחצי מיליון שיקים בחודש העונים לקריטריונים אלה.
מיד כשהלקוח עשה הפעולה הוא יצטרך לשמור אצלו את הצ'יק ל-3 ימים, ולאחר מכן יוכל לקרוע אותו ולהשליכו לפח..

ראש החטיבה הבנקאית בלאומי, תמר יסעור, ציינה כי שירות "הפקדת שיק בסלולר" מצטרף למגוון הרחב של שירותי לאומי דיגיטל החדשניים, שמעמידה קבוצת לאומי לרשות לקוחותיה, ואמרה: "מטרתנו היא לפשט עבור לקוחותינו את התהליכים הבנקאיים, לגוון את דרכי הגישה שלהם למידע ולביצוע פעולות ולאפשר להם לחסוך זמן וכסף באמצעות פעילות בערוצי הדיגיטל".

ראש החטיבה לתפעול ומחשוב בלאומי, דן ירושלמי, אמר: " שירות הפקדת שיק בסלולאר הוא חוליה נוספת ברצף של שירותים מתקדמים אשר פיתחנו בבית, מתוך חתירה לשיפור חווית הלקוח ושיפור חווית המשתמש שלו. מתוך ראייה זו פיתחנו שירותים ייחודיים נוספים, אותם נשיק כבר בעתיד הקרוב.".

מיזם השקת אפשרות של הפקדת שיק בסלולארי מצטרף לשורה של שירותים מתקדמים נוספים מבית לאומי, בהם: "לאומי טוטאל דיגיטל": חשבון בנק ייחודי בערוצים הישירים ובאינטרנט, ללא עמלות עו"ש; "הארנק הסלולרי" של לאומי קארד, המאפשר ביצוע תשלומים וקבלת הטבות מהמכשיר הסלולרי; אפליקציית "לאומי טרייד" לאייפד, המאפשרת ללקוחות לבצע פעולות מסחר בשוק ההון, בממשק חדשני ודינאמי; "מזומן ב-SMS", המאפשר משיכת מזומן מעמדות כספומט ללא כרטיס, באמצעות קבלת קוד אישי לנייד; ושירות חתימות ללקוח עסקי בסלולר, המאפשר ללקוח לחתום על הוראות הממתינות לחתימתו באמצעות הסלולר, באופן מאובטח שהוא לא ייפגע.

צפו בסרטון המציג את האפליקציה

תמונות בזמן אמת:

leumi_iphone1 leumi_iphone2 image001 image002

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.