נפל הפור בספרא? רה"מ תומך באלקין

ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע כעת בחשבון הטוויטר שלו על תמיכה בשר זאב אלקין לראשות העיר ירושלים

ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע לפני זמן קצר על תמיכתו בשר אלקין בריצתו לראשות העיר ירושלים. נתניהו כתב בטוויטר:  "אני תומך בשר זאב אלקין לראשות העיר ירושלים. כח״כ, כשר ובמיוחד כשר ירושלים ומורשת, פעל השר אלקין רבות למען בירתנו והוכיח שהיא קרובה לליבו ויקרה לו מאוד. אני מאחל לו הצלחה רבה!".

התמיכה של ראש הממשלה כנראה סותמת את הגולל על האפשרות שדרעי יצליח הריץ את המעומד משה ליאון שלא זוכה לפופלריות בקרב החרדים.

 

השר זאב אלקין, המועמד לראשות העיר ירושלים הגיב: "אני מודה לראש הממשלה בנימין נתניהו על האמון והתמיכה במועמדות שלי לראשות העיר ירושלים.
שנים רבות עבדתי לצידו של ראש הממשלה בצמתים חשובים בפוליטיקה הישראלית ועשינו הרבה דברים ביחד.
אין לי ספק, שכראש העיר ירושלים, יחד עם ראש הממשלה, נמשיך לעבוד יד ביד ונעשה את ירושלים חזקה יותר!"

סקר חדש של פרופ' קמיל פוקס בקרב 603 נשאלים בקרב המצביעים בירושלים מעניק ניצחון ברוב גדול לשר אלקין, בכל התרחישים.

הסקר בפיקוחו של פרופסור קמיל פוקס נערך בקרב כלל המצביעים בעיר והוא הסקר הראשון שנערך לאחר כניסתה של רחל עזריה למירוץ ובודק את סיכוייו של המועמד החרדי יוסי דייטש.

השר לענייני ירושלים זאב אלקין מנצח בסקר עם 27% כאשר אחריו המועמד החילוני עופר ברקוביץ 23.5%, יוסי דייטש החרדי עם 18.1%, והרחק מאחור משה ליאון עם 17.5%.
רחל עזריה 6.2%, נחמן שי 2.7%, יוסי חביליו 2.6%,,אבי סלמן 0.8%.

גם בתרחיש שיהיו רק שלושה מועמדים: אלקין, דייטש וברקוביץ ניצח אלקין – כאשר אלקין מוביל עם 36.8% אחריו ברקוביץ עם 33.2%
ויוסי דייטש 30.0%

אם יישארו שני מתמודדים במקרה של סיבוב שני ויהיו זאב אלקין ויוסי דייטש. אלקין מביס את יוסי דייטש עם 61.2% כאשר לדייטש יש רק 38.8% אחוזי תמיכה.

השאלה האחרונה בסקר נשאלו הנסקרים אם המתמודדים יהיו זאב אלקין מול עופר ברקוביץ', אלקין זוכה לרוב של 61.8% לעומת עופר ברקוביץ עם38.2%.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. קשה לסקור את החרדים

    הסקר לא משקף את החרדים שקשה לסקור אותם , אמנם יוסי דייטש יצטרך להזיע הרבה , אך אני מאמין שאם החרדים יהיו מאוחדים בעז"ה נצליח!

    חיים אנדורסקי |
    הגב