נפרדנו כך: נאום הפרידה המרגש של אטיאס (וידאו)

לאחר שנים של פעילות ציבורית, ח"כ אריאל אטיאס נפרד מחבריו לתנועת הקדושה – צפו בנאום הפרידה

לאחר שנים של פעילות ציבורית, ח"כ אריאל אטיאס, נפרד מחבריו לתנועת הקדושה, אטיאס התקשה להסתיר את התרגשותו כשעמד בישיבת הסיעה, גרונו היה חנוק על סף דמעות. האיש החזק בתנועה, שהודיע על פרישתו, פתח בדברים נרגשים ואמר לחברי הסיעה, "חשבתי ביום חמישי שפרשתי שזה יהיה פסק זמן, אבל יו"ר התנועה אריה דרעי בקש ממני להגיע לכאן היום שח"ו שלא יראה כתינוק הבורח מבית הספר". [alooma ref="a595a3151f5cecbed38eb825bbfeff60.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]
[alooma ref="d5af3ded471bba297b3ee7ea5e0c75e2.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]
"אנחנו עובדים יחד 8 שנים, שכיהנתי כשר בממשלה היה לי פחות  קשר עם חברי הכנסת באופן יום יומי, בשנה האחרונה זכיתי כיו"ר סיעה  להכיר יותר האיכות של סיעת ש"ס" אמר אטיאס.

כיו"ר סיעה, ובפרט באופוזיציה הבנתי את הדבר הזה,יש לנו סיעה מגובשת אפשר להגיד שיש לנו סיעה  חרוצה מקצועית אנחנו שומעים את זה גם מהקואליציה וגם מהאופוזיציה

.

"לקחתי פסק זמן מהכנסת, אבל לא מתנועת ש"ס ולא מהפעילות הציבורית, אפעל ככל יכולתי לטובת התנועה הקדושה דווקא בזמנים כאלה שמרן הגר"ע יוסף הלך לעולמו – אנחנו מתלכדים יותר סביב המורשת שלו והתנועה וזה התפקיד שלנו לעושת וזה מה שנעשה".

אטיאס הוסיף: "אני רוצה להודות ליור הסיעה אריה דרעי על החברות ועל השיתוף פעולה אנחנו עובדים ביחד.אני חושב שאתה זוכה לארכה רבה בכל סיעות הבית .אני יוכל להגיד לך דברים שאלי אתה לא יודע כי אולי לא מדברים איתך אבל אתה זוכה לארכה רבה מאוד מכל חברי סיעת ותנועת  שס .

לסיום בירך אטיאס את יו"ר הסיעה הנכנס ח"כ מיכאלי ואמר: "עזרת לי הרבה גם כיו"ר הסיעה הייתי לי לעזר במהלכים שהובלתי בכנסת, אני מברך את ח"כ הנכנס יואב בן צור ,שכבר 20 שנה עוסק בנושא רוחה וחינוך, ואין לי ספק שתתרום רבות לכנסת ולתנועת ש"ס".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מישהו יכול להסביר למה המזכיר שם מאחורה הוא אשכנזי? חסר ספרדים מוכשרים
  ועוד המנוול זה צחק מה"פרענקים " בסיום השס בטדי
  זה מגיע לו משכורת משס? שילך לעזזאל הוא והמעסיק שלו
  על חשבון הקולות של ספרדים שמים מזכיר אשכנזי שדודיו זרקו ספרדיות ממוסדותיהם הזבל כמוהם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מורשת מרן? שקרן היו"ר חיתן השבבניקית שלו עם שבבניק פאה איחוד… זה מורשת השכנזים
  לכו לעזזאל חבורת אפסים המתפרנסים מקולות ספרדים תמימים
  25 שנה הצבעתי שס רק למען מרן היום רק רבי שלמה עמאר
  תתפוצצו אמן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב