נפתלי בנט בראיון: "אני קורא לחרדים להיכנס לממשלה" (וידאו)

בריאיון לוחמני במיוחד ל"פגוש את העיתונות" קרא השר בנט לעבור למתקפה מול גורמי הטרור בי-ם וביו"ש: " אפשר להכריע את הטרור – במתקפה". על דברי אהרונוביץ': "תזת הבטונדות קרסה". וקורא לחרדים להיכנס לממשלה – צפו

נפתלי בנט בראיון תוקפני בתכנית פגוש את העיתונות בערוץ 2 מביע ביקורת על התנהלות הממשלה בנושא ירושלים, וקורא לממשלת אחדות.

בנט דיבר בתכנית על ערבי מזרח ירושלים ואמר, "היום מי שהולך ומתאבד – מגיע ל'גן עדן': המשפחה שלו מקבלת קצבה והם תושבי ישראל. צריך לשנות את המשוואה – להרוס את הבית שלו עוד באותו יום ולא שלושה חודשים אחרי ולשלול קצבאות ותושבות. צריך להיכנס לשכונות עם כוחות משמר הגבול ולהיות שם דרך קבע. אני רוצה לראות אז את האמא שתשלח את הילד שלה כשהיא יודעת את כל זה" – אמר בנט.

וידאו באדיבות רשת 

 

"כבר 120 שנים ניצבת הציונות מול איום טרור", אמר בנט. "זה לא התחיל ב-'67 ולא ב-48'. כבר בשנת תרפ"ט טבחו ביהודי חברון. בעירק עורפים ראשים ובאפגניסטן ובסוריה טובחים במאות אלפים. יש גל אסלאמיסטי עצום שעלול להימשך גם עוד מאה שנים. ברק לא ניסה לחלק את ירושלים? אז קיבלנו 1,600 הרוגים על זה. די כבר! טרור אפשר להכריע אם מפסיקים במגננה ועוברים למתקפה".

"לא יכול להיות שיש אזורים שלמים במדינת ישראל בלי חוק. לזה צריך נחישות. ראינו שכששמנו בטונדות מה הם עשו? עקפו אותן ונכנסו לבית כנסת".

בהמשך הדברים קרא בנט לממשלת אחדות לאומית. "אני קורא גם לבוז'י, גם לחרדים להיכנס לממשלה כזו. זו תקופה לא פשוטה. יש לנו עוד תקופה משמעותית בממשלה – שקלו את זה ברצינות, כנסו לממשלה.

על המתיחויות בקואליציה: "לא יכול להיות שבממשלה על כל פינה יש התעקשות על דברים טכניים ויצירת בלאגן". בסוף דבריו הוא דחה את ההערכות כי מפלגתו תאוחד עם הליכוד: "לא דובר על כך".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בנט חסר האמונה, אנחנו אמרנו לכם מראש !!!!!!!! שפגיעה בעולם התורה, הטהרה, הייחוס, יגרמו סכנה לעם ישראל.

  הדבר כתוב בעיתונים ובהקלטות ותועד אין ספור פעמים ע"י נציגינו בכנסת,

  למרות הכל, מתוך כפירה בתורת משה, פגעתם ופוגעים בעולם התורה, שהוא המגן האמיתי שלנו, וכעת, שדברינו התקיימו אחת לאחת, אתה לא תטיף לנו מוסר להכנס לקואליצה ו"להציל" את המצב שאתם יצרתם.

  זה מזכיר את זה שרצח את הוריו, וביקש את רחמי השופט כי הוא יתום…

  הדרך היחידה היא, שתחזירו את הגלגל, תבטלו את הפגיעות בעולם התורה, בשבת, בגיור, ואנו מבטיחים לכם שלפתע המצב ישתנה לטובה.

  לפחות כעת האמינו לנו.

  לא יעזור צה"ל "החזק", שממילא הוא לא שווה הרבה בלי תמיכת ארה"ב והשנור בחו"ל, לא יעזור צה"ל "החזק" מול המצלמות ומול הבג"ץ ומול בית הדין הבינלאומי,

  אתם הולכים כצאן לטבח בפני פורעים, ואינכם מסוגלים בדרך הטבע להגן על העם.

  הגיע הזמן ללמוד מהניסיון, וללמוד מאלו שיודעים את ההיסטוריה של העם היהודי טוב מכם !!!

  זו הזדמנות אחרונה !

  הצטרפו לקואליציה של תורת משה !!!

  אמרנ לכם |
  הגב