נציגי 'בני תורה' קיבלו את ברכתם של ראשי ישיבות בירושלים – צפו בתמונות

 חיזוק משמעותי מקבלת תנועת 'בני תורה" מגדולי רבני ירושלים וראשי הישיבות הירושלמים.

אמש מוצאי שמחת תורה נכנסו נציגי הרשימה הירושלמית של בני תורה ובראשם חיים אפשטיין המועמד לראשות העיר ירושלים לבתיהם של גדולי ישראל לקבל את ברכתם לקראת המערכה על שמירת צביונה של עיר הקודש ירושלים.

נציגי הרשימה התקבלו בבתיהם של הגאונים: רבי עזריאל אויערבך רבה של שכונת בית וגן,הגאון הגדול רבי ברוך מרדכי אזרחי ראש ישיבת עטרת ישראל,הגאון רבי יהודה עדס ראש ישיבת קול יעקב, והגאון רבי משה יהודה שלזינגר ראש ישיבת קול תורה, וקיבלו את ברכתם.

יצוין, שרשימת בני תורה מריצה רשימות בשלושה ערים: ירושלים בני ברק מודיעין עילית.

בתוך כך גובר החשש בסביבת ליאון מדיל  שתפרו בשערי חסד עם ברקת כנגד ליאון, זאת בעקבות המשכות המתקפות על ליאון בעיתון הפלס, גורמים במטה ליאון טוענים כי ברקת מממן את העיתון, גורם בהפלס דוחה את הטענות: יש מועמד חרדי וצריכים לפעול עבורו, הכל בהתאם להוראת ואישור הועדה רוחנית.

IMG_0141 IMG_0190 IMG_0190_1

IMG_0761 IMG_0764 pel007

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. flffכל הכבוד להם הרי הם בני התורה האמיתים !!! הם אלו ששומעים גדולי הדור הם לא כמו ה"עסקנים מבני ברק" ע"ע ז"א מ"ש י"ס ועוד המנהלים את המפלגה איך שנראה להם הרי כל תנועת דגל התורה נועדה רק עבור ציות מוחלט לגדולי ישראל ומה אנו נאמר בראותינו כזו הנהלות נגד כל גדולי ישראל ופחד של ראשי כוללים לומר מילה לא במקום מחשש שלא יקבלו את תקציבם השוטף מאת כל נדיבי עם.
  אך דעו לכם שדבר זה לא ימשך זמן רב וודאי שיבוא יום ותצא האמת לאור כמו שמצפים אנו ומלאה הארץ דיעה לד' כמים לים מכסים אמן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הדיוטים אם הם היו הולכים לראש ישיבה אחד היה קצת חשש שהוא תומך בהם עכשיו כולם יודעים שזה סתם ביקור ראווה הדיוטי

  רואה הנולד |
  הגב