המטפלת הודתה: "טילטלתי את התינוק"

בבית המשפט בפתח תקווה התקיים דיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרה של המטפלת . במהלך הדיון חשף נציג המשטרה כי המטפלת הודתה במעשה. מנגד, ששי גז, עורך דינה של המטפלת, טען בדיון כי לא הוכח כי מצבו הקשה של התינוק נגרם מטלטול. { סיפור מטלטל}

חשד לטלטול: המטפלת החשודה שטלטלה תינוק בן 4 חודשים וגרמה לו לחבלות הגיעה היום לבית המשפט בפתח תקווה לדיון בהארכת מעצרה.

במהלך הדיון חשף  נציג המשטרה כי המטפלת הודתה במעשה. מנגד, ששי גז, עורך דינה של המטפלת, טען בדיון כי לא הוכח כי מצבו הקשה של התינוק נגרם מטלטול. "האם תוכל להגיד בוודאות כי הנזק נגרם מטלטול?", שאל גז את נציג המשטרה.

"יש לכם חוות דעת מכמה רופאים, בין השאר בדקתם אם במקרה הוא קיבל חיסון זמן קצר לפני המקרה?", הוסיף עו"ד גז. החוקר המשטרתי השיב כי "החקירה עדיין נמשכת, והכל נבדק".

במקביל, בסוף השבוע הגיעו בשורות טובות מבית החולים, משם דווח כי חל שיפור קל במצבו של התינוק. ממרכז שניידר  נמסר כי התינוק, דניאל חיים בן לירון, נותק ממכונות ההנשמה והחל לנשום באופן עצמאי.

ביחידה לטיפול נמרץ ממשיכים בטיפול תרופתי ובמעקב אחרי מצבו הנוירולוגי של התינוק. משפחתו ממשיכה לבקש מהציבור להתפלל למען בנם.

 

"אני רוצה לנצל את הבמה וההזדמנות כדי לבקש מכל אחד שרואה אותנו ושחשוף למקרה הזה מכל עם ישראל להתפלל בשביל הילד שלי, בשביל הבן שלנו", אמר ביום חמישי אביו של דניאל. "שנעבור את זה, שנהיה חזקים, אני בטוח שנראה ישועות".

 

"אנחנו מצד אחד מאוד דואגים, ומצד שני אנחנו בטוחים שהמחלקה עושה ככל יכולתה ונותנים לו טיפול טוב", המשיך האב, שגם סירב להתייחס לתחושותיו לגבי המטפלת: "אנחנו לא נכנסים למקום הזה, יש לי ילד ששוכב בטיפול נמרץ ואנחנו לא מתעסקים בזה עכשיו

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.