נציג ש"ס פרש מהמירוץ לראשות אור יהודה

בעוד פחות משבועיים ייערכו הבחירות לראשות עיריית אור יהודה.רגע לפני יום הבוחר, פרש עוזי אהרן נציג ש"ס מהמירוץ לראשות העיר בהוראת נשיא מועצת החכמים הגר"ש כהן

בעוד פחות משבועיים ייערכו הבחירות לראשות עיריית אור יהודה.רגע לפני יום הבוחר, פרש עוזי אהרן נציג ש"ס מהמירוץ לראשות העיר בהוראת נשיא מועצת החכמים הגר"ש כהן.

בשנה האחרונה עלתה העיר לכותרות בגלל דוד יוסף, ראש העירייה לשעבר שלפי החשד נגד עשה מעשים חמורים. בעקבות כך אור יהודה תבחר ראש עיר חדש. על התפקיד התמודדו עד כה ארבעה מתמודדים, עוזי אהרון, עופר בוזי, ליאת שוחט, ניסיים עזרא. כע, אהרן פרש מהמירוץ.

הבוקר עלו חברי מועצת העיר מטעם ש״ס בראשות יו״ר ש״ס בעיר עוזי אהרון המתמודד לראשות העיר יחד עם חברי מועצת העיר יחזקאל שקד וליאור אגאי, למעונו של נשיא מועצת חכמי התורה הגר"ש כהן בעיר העתיקה ופרשו בפניו את התחזית הפוליטית לקראת הבחירות בשאלה ועצה כיצד לנהוג.

יצויין, כי במערכת הבחירות הנוכחית ישנם ארבעה מתמודדים לראשות העיר ביניהם נציג ש״ס עוזי אהרון כאשר ע״פ הסקרים המתמודדת המובילה מביניהם היא הגב׳ ליאת שוחט אשר לה זיקה למסורת ויהדות.

לאחר ששמע את כל הצדדים הכריע הגר"ש: ״לפרוש מהמירוץ ולהעביר את התמיכה לשוחט״. גורמים פוליטיים בעיר מסרו כי בימים האחרונים לאחר התערבותו של יו״ר ש״ס הרב אריה דרעי הגיעו אנשיו להבנות ולהסכמות מול המועמדת ליאת שוחט בנושאים שונים והבוקר הביאו את הסוגיה להכרעת נשיא המועצת שקבע כי היהדות החרדית באור יהודה צריכה להתלכד סביב מועמד אחד.

הגר"ש פנה לנציגי ש״ס ואמר להם: ״זה לא משנה איזה תפקיד יהיה לכם, אלא מה תעשו איתו. אם בכך תוכלו להשפיע ולעזור יותר לציבור, תפרשו. וכשם שקיבלתם שכר על הדרישה תקבלו שכר על הפרישה״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.